• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-5784-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

مدیر بازرسی و نظارت اصناف مشهد:

موجودی انبارهای ما پر از کالاست

 مدیر بازرسی و نظارت اصناف مشهد گفت: اکنون بازار به یک تعادل نسبی رسیده و میان عرضه و تقاضا یک بالانسی شکل گرفته است. 

امیر دلداری در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، با بیان اینکه اکنون شرایط ما متعادل است و از نظر تامین کالا با کمبودی مواجه نیستیم، عنوان کرد: هنوز در خصوص سیاست کپونیسم تصمیم قطعی گرفته نشده و در شرایطی قرار نداریم که بخواهیم به دلیل کمبود به سهمیه‌بندی روی آوریم.

دلداری خاطرنشان کرد: در حال حاضر از لحاظ موجودی انبارهای ما پر از کالاست و از نظر کالای اساسی نیز ذخیره‌سازی خوبی نیز صورت گرفته است.

وی بیان کرد: بنده بعید می‌دانم که به آن مرحله برسیم که بخواهیم به این کار روی آوریم. این امر زمانی رخ می‌دهد  که ما با کمبود کالا مواجه باشیم و بخواهیم آن را مدیریت کنیم.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف مشهد با اشاره به توزیع گوشت‌های منجمد برزیلی در چند وقت اخیر، تصریح کرد: اجرای سیاست کوپنیسم به نوعی بازگشت به عقب است در زمانی دفترچه‌های بسیج اقتصادی بود و کوپن‌های کاغذی به مردم ارائه می‌شد ولی در حال حاضر بعید می‌دانم که بخواهیم به این سیاست بازگردیم.

دلداری گفت: اکنون بازار به یک تعادل نسبی رسیده و میان عرضه و تقاضا یک بالانسی شکل گرفته است و هیچگونه مشکلی را شاهد نخواهیم بود و مردم به آرامش در بازار دست پیدا کردند.

وی اضافه کرد: ما هرچه بازار را حساس‌تر کنیم و نگرانی مردم را افزایش داده‌ایم و این تصمیمات باعث می‌شود که باری دیگر با کمبود کالا در بازار مواجه شویم.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف مشهد بیان کرد: هرچه بازار را به سمت آرامش سوق دهیم، نتیجه بهتری را شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: