• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-4888-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

آغاز به کار کانون‌های خادم‌یاری ورزشی در کشور

رییس تربیت‌بدنی آستان‌قدس رضوی گفت: کانون های خادم‌یاری ورزش، معنویت را در ورزش ارتقاء می‌دهند.
 
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، علی‌اکبر هاشمی‌جواهری در خصوص آغاز به کار کانون‌های خادم‌یاری ورزشی اظهار کرد: با شروع به کار کانون‌های خادم‌یاری ورزش، زیر چتر حضرت رضا (ع) در سراسر کشور رشد دینی معنوی و انقلابی از طریق ورزش در بین آحاد مردم خصوصا نوجوانان و جوانان ارتقاء می‌یابد.
 
هاشمی‌جواهری، مدیرعامل موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی ضمن بیان این مطلب افزود: کانون‌های خادم‌یاری ورزش از طریق پیوند با مفاهیم رضوی در خصوص سلامت و تندرستی و استفاده از نخبگان ورزشی هر استان و ایجاد شبکه بزرگ خادمیاری ورزش، نشاط و سلامتی، ارتقاء ورزش همگانی و کاهش آسیب‌های اجتماعی از طریق ورزش را در بین نونهالان و نوجوانان خصوصا در مناطق کم برخوردار با استفاده از هویت و برند ورزش رضوی فراهم می‌آورند.این کانون‌ها در صدد هستند تحولی بزرگ را در حوزه معنوی‌سازی ورزش و استفاده از پایگاه‌های مساجد و کانون‌های فرهنگی و حمایت این موسسه به منصه ظهور برسانند.
 
وی اضافه کرد: در حال حاضر 17 کانون در سطح شهر مشهد افتتاح و در تمامی استان ها با هماهنگی نمایندگی های استانی آستان قدس رضوی کانون خادمیاری ورزش رضوی افتتاح شده‌است.
 
هاشمی‌جواهری افزود : ایجاد پیوند بین جوانان این پایگاه ها در زیر سایه امام مهربانی‌ها کمک خواهدکرد تا سطح معنویت و تربیت دینی و روحی افراد در کنار رشد و بالندگی جسمانی آنان تقویت و ارتقا یابد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: