• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-3785-5
  • خبرنگار : 15306
  • منبع خبر : ----

پژمان‌فر خبر داد:

سه طرح پیشنهادی مجلس برای مقابله با فشارهای روانی آمریکا

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: سه  طرح در رابطه با فشارهای روانی ایجاد شده توسط آمریکا طراحی شده است.

نصرالله پژمان‌فر درگفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص سه طرح پیشنهادی نمایندگان به مجلس، اظهار کرد: اولین طرح تنبیه کشورهای همکار با آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران است و بر اساس  این طرح هرکشوری که در این اقدامات تحریمی با آمریکا همکاری کرده باید با آنها مقابله به مثل رفتار کرد و از ناحیه کشور در لیستی قرار گرفته فروش نفت و گاز را به آنان ممنوع و تحریم‌هایی نیز نسبت به آنان داشته باشیم و این طرح دارای سه ماده است.

وی افزود: طرح دوم حذف دلار از معاملات بین‌المللی است زیرا دلار نماد آمریکایی هاست و آنان تلاش می‌کنند  از این موضوع به عنوان ابزار سواستفاده کنند و ما به عنوان کشور پشتاز در مقابله با آمریکا مانند کشورهای دیگر معامله با دلار را حذف کنیم و دولت موظف شود بعد از تصویب این قانون هر معامله با دلار را قطع و با انزوا قرار دادن آمریکا در این حوزه تاثیرات لازم را داشته باشیم.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: طرح سوم در ارتباط با موضوع احتمال حمله سایبری آمریکا به کشور است و در صورت حمله سایبری و قطع یا اختلال در اینترنت کشور با اقدام نیروی مسلح مواجه شود.

پژمان‌فر با بیان اینکه همانطور که مرزهای فیزیکی مقدس و حفظ آن برعهده نیروی مسلح است، گفت: مراقبت از مرزهای سایبری نیز امری مقدس است و در صورت تعرض به مرزهای سایبری نیروی مسلح  موظف به حفظ مرز هستند و در مقابل این تهاجم ایستادگی کنند.

وی اضافه کرد: این سه  طرح در رابطه با فشارهای روانی ایجاد شده توسط آمریکا طراحی شده و آمریکا بداند در مقابل اراده ملت و توانمندی مردم اگر هر اقدامی انجام دهند ملت با تمام توان همان طور که سالیان گذشته نشان دادند ایستادگی خواهند کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: