• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-5390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

راهپیمایی 13 آبان در شهرستان‌های استان برگزار شد

مراسم راهپیمایی 13 آبان صبح امروز در شهرستان‌های مختلف استان خراسان رضوی برگزار گردید.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حسین ملکی امام جمعه شهرستان تایباد در این مراسم گفت: این روز مظهر بصیرت، استقلال‌طلبی و تمسک به ولایت مطلق فقیه است. ما در مصاف بزرگ با استکبار هستیم و نخواهیم گذاشت تا به خود حق دخالت در امور ملت ایران را بدهد. خوی سلطه‌گر شیطانی، ایجاد اختلاف و تفرقه، تحقیر و اهانت به مردم از اهداف اصلی دشمنان نظام اسلامی است.

خطیب جمعه تایباد افزود: با رعایت سه اصل مقاومت، بصیرت و معنویت در کاهش مشکلات اقتصادی و حرکت در مسیر رهبری می‌توان مشکلات و تحریم‌های اقتصادی را مرتفع کرد و هیچگاه وابسته دولت‌های استکبار نبود.

تقابل ما با آمریکا ریشه مبنایی دارد

همچنین سید هاشم موسوی نماینده ولی فقیه در نیروی مقاومت سپاه گناباد در این مراسم گفت: تقابل ما با آمریکا ریشه مبنایی داشته و با مذاکره حل نمی‌شود. معنای جنگ اقتصادی این است که دشمن در جنگ فرهنگی و نظامی شکست خورده و رو به جنگ اقتصادی آورده که در این جنگ نیز موفق نخواهد بود. امروز آمریکا در دنیا منزوی شده و ایران نیز رو به پیشرفت است.

موسوی بیان کرد: امام می‌فرمایند اگر بندبند ما را از هم جدا کنند و ما را در آتش بسوزانند هرگز دست از اسلام برنخواهیم داشت و از مظلوم حمایت خواهیم کرد و افرادی که در اندیشه سازش با آمریکا هستند بدانند این اندیشه باطل است و آمریکا رو به افول است.

اگر مردم در صحنه نباشند شعار استکبارستیزی معنا نخواهد داشت

سید کاظم طباطبایی امام جمعه کاشمر نیز در این مراسم گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، آمریکا با سقوط رژیم مزدور شاه بزرگترین ضربه سیاسی و حیثیتی را خورده است و این گرگ زخم خورده از هیچ شرارت، توطئه، دسیسه و دشمنی نسبت به ملت ایران دست بردار نیست.

نبی‌پور فرماندار کاشمر عنوان کرد: اگر مردم در صحنه نباشند شعار استکبارستیزی معنایی نخواهد داشت، هرچند مردم مشکلات اقتصادی دارند و تحریم‌ها مردم را با مشکلاتی به وجود آورده اما امروز شعار مرگ بر آمریکا در تمامی کشور طنین‌انداز شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: