• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-3885-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

حسین مظفر:

افرادی که نوای سازش با دشمن را سرمی‌دهند، وادادگان انقلاب هستند

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: افرادی که نوای سازش و مذاکره با دشمن را سرمی‌دهند، وادادگان و مرعوبان این انقلاب بوده و بی‌بصیرتانی هستند که در موقع‌نشناسی در این زمان حساس که دشمنان به ما چنگ و دندان نشان می‌دهند، تسلیم و مذاکره را خواهان هستند.


به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حسین مظفر امروز در مراسم گرامیداشت یوم‌الله 13 آبان و سخنرانی پایانی راهپیمایی در حرم مطهر رضوی، اظهار کرد: 13 آبان یکی از روزهای بزرگ تاریخی و سرنوشت‌ساز ایران است وقایع و رویدادهایی که در این روز اتفاق افتاده خاطرات به یادماندنی را بر سینه انقلاب اسلامی ما به ثبت رسانده و فصل نوینی را در کارنامه انقلاب اسلامی ایران گشوده است.


وی افزود: این سه حادثه بزرگ اگرچه در وقوع و پیدایش همزمان نبوده و سه موضوع متفاوت هستند اما در حقیقت از نظر ماهیت و جهت کلی در مسیر واحدی قرار دارند. در هر سه رویداد در یک طرف ملت ایران و در طرف دیگر آمریکای جهان‌خوار و سرسپرده‌های آن‌ها قرار داشته است.


مظفر با بیان اینکه 13 آبان از یک سو سه حماسه و افتخار برای ملت ما بوده و سه برگ زرین را از کتاب انقلاب برای ما ورق زده است، عنوان کرد: از سه سوی دیگر سه فقره از زشت‌ترین جنایات علیه ملت ایران را در کارنامه آمریکایی‌ها و اعمال آن‌ها به هم زده است. رویداد اول رویداد حادثه دستگیری حضرت امام(ره) است که در اعتراض به تصویب لایحه کاپیتولاسیون اتفاق افتاد که منجر به دستگری امام(ره) و تبعیدشان شد. امام(ره) با تصویب این لایحه به ملت بزرگ ایران و به ویژه علمای بزرگ ما هشدار دادند که در برابر این جنایت و خیانت آرام ننشینند.


این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: امام(ره) فرمودند که با تصویب این لایحه عید ما را عزا کردند، ایران دیگر عید ندارد، ، حیثیت ایران را فروختند و پایکوبی کردند. امام(ره) افشاگری کرده و فرمودند دستور دهید به جای چراغانی، بیرق سیاه بر بام‌های خانه‌ها برافراشته کنند که این چنین ذلیلانه شاه ایران در برابر آمریکایی‌ها به انفعال کشیده شده و این لایحه را تصویب کرده است، بعد از این سخنرانی افشاگرانه امام(ره) را دستگیر و تبعید کردند.


وی بیان کرد: رویداد دوم رویداد 13 آبان سال 57 بود که نزدیک به انقلاب اسلامی صورت گرفت. در این روز دانش‌آموزانی که در زمان 15 خرداد به قول امام(ره) در گهواره‌ها آرمیده و در آغوش مادران بودند، در این زمان احساس مسئولیت و تکلیف کرده و میز، نیمکت وکلاس خود را رها و به سمت خیابان‌ها و دانشگاه تهران حرکت کردند.


مظفر اضافه کرد: آن دانش‌آموزان با جرات و جسارت شعارهای محکم و طنین‌اندازی را بر خیابان دانشگاه تهران طنین افکندند و رژیم خونخوار نیز در برابر آن‌ها صف‌آرایی و سینه‌های آن‌ها را آماج گلوله‌ها کرد و بیش از 60 دانش‌آموز را به خاک و خون کشیدند. شاه تصور می‌کرد که با این کار می‌تواند موانعی برای انقلابی بودن مردم به وجود آورد اما همین که خیابان تهران به خون جوانان و کودکان آغشته شد، طنین سقوط و تزلزل در نظام پادشاهی آغاز شد و سرنگونی آن سرعت گرفت. کودکان ما در آن روز اینچنین ایفای نقش کردند و برای ما عزت، آزادی و انقلاب اسلامی ایران را رقم زدند.


این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه رویداد سوم بعد از انقلاب اسلامی اتفاق افتاد و آن 13 آبان 58 و تسخیر لانه جاسوی آمریکایی‌ها بود، تصریح کرد: انقلاب اسلامی آمریکایی‌ها و عمال آن‌ها را از این ملت و کشور بیرون راند، اما همچنان امیدوار بودند و توطئه می‌کردند و از طریق دولت لیبرالی که با همکاری و نفوذ آن‌ها سرکار آورده بودند، به دنبال این بودند کسانی را که انقلاب و ملت از درهای کشور اخراج کرده از پنجره‌ها باز گردانند، بنابراین تصمیم گرفتند به لانه جاسوسی آن‌ها حمله‌ور شده و جاسوسان آمریکایی را به گروگان بگیرند.


وی افزود: این امر برای ملت ایران یک افتخار و عظمت اما برای آمریکایی‌ها یک شکست و ننگ تاریخی قلمداد می‌شد. بدین جهت کارتر اعلام کرد زمانی که گروگان‌ها را گرفته بودند، از سیاه‌ترین روزهایی بود که من در عمر خود مشاهده کردم. آن‌ها برای مقابله با این حقارت تصمیم گرفتند به ایران حمله نظامی کنند، تدارک دیدند و تجهیزات نظامی آورند اما در صحرای طبس خدا به یاری این ملت شتافت و ابابیل‌های الهی سجیل‌ها را بر سر آمریکایی‌ها فروریخت، طوفان شن به راه افتاد، هواپیماها آتش گرفت و اجساد پلید آن‌ها در آتش کین و غضب ملت ایران سوخت.


مظفر گفت: آمریکایی‌ها و دخالت‌های آن‌ها در انقلاب اسلامی و کشور ما تنها مخصوص بعد از انقلاب نبوده، بلکه تاریخ شکل‌گیری آمریکا از 250 سال قبل تاکنون، تاریخ جنایت، خیانت، سلطه و اشغالگری بوده است. امروز 13آبان بود، آمریکا در این روزها با تمام قوا علیه ملت ما وارد صحنه شد، تمام امکانات خود را بسیج و تمام شیاطین را کنار خود آماده کرده است. در چنین روزی شیطان تمام احزاب خود را علیه ما بسیج و تمام پیاده‌نظام‌ها و سواره‌نظام‌های خود را آماده کرده تا بتواند انقلاب ما را از پا درآورد.


وی با طرح این سوال که چرا دشمنان اینچنین وارده شده و چهره خیانت آمریکایی‌ها که در روسای جمهور سابق پنهان بود در زمان ترامپ دیوانه اینگونه آشکار شده و رسما علیه ملت مظلوم ما صف‌آرایی کرده‌اند، عنوان کرد: یکی از آن دلایل اقتدار انقلاب اسلامی ایران است که آمریکایی‌ها را به استیصال و درماندگی کشانده که روسای جمهور آن تلاش می‌کنند تا بتوانند جبران تحقیرها، شکست‌ها و ناکامی‌های خود را بکنند.


مظفر ادامه داد: اینکه روزنامه لوموند اعلام می‌کند که ایران هم اکنون پرچم آمریکا را در جهان به حالت نیمه افراشته قرار داده است، اینکه رئیس موصاد صهیونیستی آمریکایی‌ها را تحقیر و تحریک می‌کند که چرا علیه ایران عملیات سخت انجام نمی‌دهید و آن‌ها بیان می‌کنند که ایران توانسته آمریکا را از بلندای سال 2001 به ذلت و حقارت امروزی تبدیل کند، اینکه هفته نامه آمریکایی به صراحت اعلام می‌کند که روسای جمهور آمریکا به یک نقطه مشترک رسیده‌اند و این است که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، از عظمت انقلاب اسلامی ایران است.


این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: اینکه در گزارش شورای آتلانتیک اعلام شده که ایران به صخره‌ای بزرگ‌تر از صخره ماری آمریکا تبدیل شده است، اینکه در نشریه آمریکایی فوربس اعلام می‌کنند که ایران مانع دستیابی آمریکا به اهدافش در خاورمیانه است، اینکه در گزارش اندیشکده صهیونستی اعلام می‌شود که خاورمیانه در حال الگوبرداری از انقلاب اسلامی ایران است، اینکه برژینسکی در برابر تحریکات صهیونیست‌ها می‌گوید چرا حمله به ایران نمی‌کنید، اعلام می‌کند که آمریکا خر احمقی است، اگر بخواهد در موضوع حمله به ایران با اسرائیل همراهی کند، این از اقتدار ملت ایران است.


وی بیان کرد: اینکه چامسکی نظریه‌پرداز آمریکایی اعلام می‌کند که گزینه نظامی علیه ایران امکان‌پذیر نیست و درگیری نظامی با ایران ابعاد فاجعه‌آمیزی را برای آمریکایی‌ها به وجود می‌آورد، اینکه فریدمن تحلیلگر معروف غربی اعلام می‌کند که به خاطر نفوذ ملت ایران حزب‌الله لبنان، انصارالله در یمن و حشدالشعبی در عراق، اهداف و آرمان‌های خود را از انقلاب اسلامی ایران گرفته‌اند این از عظمت ملت ایران است.


مظفر گفت: دوم چیزی که آمریکایی‌ها را عصبانی کرده و اینگونه  آن‌ها  آشکار و علنی شمشیر از رو بسته‌اند، استقامت، پایداری، روحیه شهادت‌طلبی و وفاداری شما ملت ایران است. این همان چیزی بوده که 40 سال توطئه‌های آمریکا را علیه ملت ایران خنثی کرده است.


این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: این جمله خود آمریکایی‌ها است که می‌گویند، برای سقوط و براندازی جمهوری اسلامی ایران تنها یک راه وجود دارد و آن از میان برداشتن ملت ایران است زیرا این نظام ریشه در باورهای دینی و اعتقادی این مردم دارد و چون این اعتقادات و باورها به سادگی پاک‌شدنی نیست، پس بهترین گزینه برداشتن و نابودکردن ملت ایران است، این موارد از عظمت ملت ایران بوده که آن‌ها را عصبانی کرده است. باید بگوییم ای آمریکا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر. ای آمریکا بمیر از این عقده،  عصبانیت و شهادت‌طلبی ملت ایران.


وی با اشاره به اینکه دشمنان ایران تهاجم نظامی، اقتصادی و تمام تهاجمات را علیه ملت ما انجام داده‌اند اما با استقامت، هشیاری، دشمن‌شناسی و عمل به هنگام، تمام توطئه‌ها خنثی شده است، تصریح کرد: آن‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که به سادگی نمی‌توانند این انقلاب و ملت را از بین ببرند، لذا تهاجم فرهنگی را تشدید کرده‌اند تا باورها، اعتقادات و بنیان‌های فکری که شما را با مکتب عاشورا و مکتب حسینی عجین کرده، از میان شما بردارند.


مظفر ادامه داد: آن‌ها خود گفته‌اند که جمهوری اسلامی به قدرتی شکست‌ناپذیر تبدیل شده که با روش‌ها و قدرت نظامی نمی‌توانند آن‌ها را از بین ببرند، لذا تنها راه سرنگونی جمهوری اسلامی ایران، فروپاشی از درون و سست کردن بنیان‌های فکری ملت ایران است. آن‌ها اعتراف می‌کنند که ما در برابر ایران با یک قدرت شیطانی روبه‌رو هستیم البته شیطان بزرگ خودشان هستند، علت این بوده که ده‌ها سال است که پنج رئیس‌جمهور آمریکا نتوانسته‌اند ایران را با شکست مواجه سازند، بنابراین تمام تلاش آن‌ها این است که به هر نحو ملت ایران را به زانو درآورند.


این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: آن‌ها صدها بار در مورد براندازی ایران اسلامی برنامه‌ریزی کردند تا اهداف پلید خود را محقق کنند. ترامپ دیوانه و آل سعود بیچاره براندازی انقلاب اسلامی یا تسلیم شدن ملت ایران را رقم زده‌اند و اعتقاد آن‌ها این است که فشار آوردن موجب می‌شود که ایران و ملت به تسلیم وادار ‌شوند اما دچار توهم و اغتشاش ذهنی شده‌اند. این گاوچران احمق آمریکایی ایران را با برخی کشورهای دیگر و با گاوهای شیرده عربستان اشتباه گرفته است. آن‌ها فکر نکرده‎‌اند که 40 سال است که علیه این ملت توطئه کرده‌اند اما نتوانسته‌اند اهداف پلید خود را محقق کنند.


وی با بیان اینکه امروز آمریکا فرعون زمان ما است، عنوان کرد: آمریکا منافع جهان و منطقه را در سایه جنگ و در چنگ خود می‌خواهد. آن‌ها کاری کرده‌اند که دست‌های ملت مظلوم را بسته‌اند. قلاده اسرائیلی‌ها را باز کرده‌اند. با سه ضلع شرارت غربی-‌عبری-‌عربی امروز بزرگ‌ترین جنایتکاری بشری را رقم زده‌اند. تمام تلاش آن‌ها این است که ملت ایران را به زانو درآورند.


مظفر خاطرنشان کرد: در این روزها داستان ما و آمریکایی ها داستان عزت و ذلت و حقارت و عظمت است. ملت ما همانگونه که 40 سال راه عزت و سربلندی را انتخاب کردند، همچنان باید بر این راه پافشاری کنند. تجربه 40 ساله و بهره‌گیری ملت ما از مکتب حسینی به ما نشان داده که ما در دوراهی عزت و ذلت باید راه عزت را انتخاب کنیم.


این  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه اتقلاب و ملت ما با انقلاب‌های دیگر متفاوت است، تصریح کرد: آن‌ها تصمیم گرفتند که ملت ما پیروزی 40 سالگی انقلاب را جشن نگیرند. پمپئو در جمع منافقین در پاریس به صراحت اعلام کرد که تمام تلاش و برنامه‌های آمریکا این است که ایران و ملت نتوانند این انقلاب  40 ساله خود را جشن بگیرند، ما باید این را ناکام بگذاریم اما غافل از اینکه ریشه اعتقادات ملت در بنیان‌های  1400ساله شیعی و امامت و ولایت است.


وی افزود: آن‌ها نمی‌دانند ایران اسلامی دو بال دارد، یک بال سرخ شهادت برگرفته از مکتب حسینی و بال دیگر بال سرخ انتظار مربوط به فرهنگ انتظار و مهدویت است و با این دو بال می‌تواند بر فراز انسانیت و بشریت پرواز کند و منشاء عزت و سربلندی این ملت باشد.


این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رهبری در این روزها برای ما مانند امام مسلمین، هدایتگر و روشنگر  است و ما در سایه ایشان می‌توانیم از این گردنه‌های پر فراز و نشیب عبور کنیم. خداوند نیز به مسلمانان و مجاهدان وعده داده که اگر استقامت کنید، شما را به حیات واقعی می‌رسانیم.


مظفر خاطرنشان کرد: استقامت راه پیروزی ما و انقلاب بوده و خدا نیز این مژده را داده که کسانی که استقامت کنند، دریچه‌ها را بر آن‌ها می‌گشاید. ان‌شاءالله بشارت بر صابران خواهد بود و بعد از استقامت،  پیروزی، نصیب شما خواهد شد و این ملت می‌تواند ثمرات این انقلاب را بچشد و بیش از گذشته بتواند اهداف شهیدان خود را رقم بزند. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: