• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-7214-5
  • خبرنگار : 15310
  • منبع خبر : ----

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی:

مقاومت ملت ایران تمامی ندارد

مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی گفت: مقاومت ملت ایران تمامی نخواهد داشت و همگام و همراه رهبر معظم انقلاب برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان از پای نخواهد نشست.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، قاسم‌علی خدابنده در آیین نمادین استانی نواختن زنگ استکبار ستیزی ضمن تشریح حوادث سیزدهم آبان ماه اظهار کرد: مبارزه با استکبار جهانی و جلوگیری از دخالت بیگانگان از مهم ترین ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده که البته برای حفظ این استقلال در طول سالیان گذشته انقلاب هزینه‌های زیادی داده است.

وی با اشاره به توطئه‌های بزرگ دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: در طول 40 سال گذشته دشمنان انقلاب تمام تلاش خود را علیه نظام اسلامی به کار بسته‌اند که بارزترین آنها خساراتی است که در طول دوران دفاع مقدس به ملت ما وارد ساختند.

خدابنده همچنین خاطرنشان کرد: مقاومت ملت ایران تمامی نخواهد داشت و همگام و همراه رهبر معظم انقلاب برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان از پای نخواهد نشست.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی،  با اشاره به شرایط منطقه‌ای و جهانی افزود: امسال سیزدهم آبان ماه از شرایط خاصی برخوردار است؛ چراکه استکبار جهانی جنگی تمام عیار را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی آغاز کرده است و لذا بسیاری از رسانه‌های خارجی و داخلی  صحنه‌های حضور مردم را در این راهپیمایی به تصویر خواهند کشید.

وی ادامه داد: جمع  کثیری از دانش آموزان استان خراسان رضوی همزمان با  سراسر کشور در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی حضور یافتند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: