• دوشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-5790-5
  • خبرنگار : 15043
  • منبع خبر : ----

فرماندار کاشمر:

نقد کردن در ذات اصلاحات است


فرماندار کاشمر گفت: نقد کردن در ذات اصلاحات است و هرگاه دور مسائل، خط قرمز بکشیم و از نقد کردن آن پرهیز کنیم از دایره اصلاحات کنار خواهیم رفت.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدعلی نبی‌پور شامگاه 13 آبان‌ماه در دیدار با جمعی از جوانان که در محل فرمانداری برگزار شد، عنوان کرد: شهر کاشمر به دلیل برخی اختلافات و مسائل سیاسی در حوزه توسعه از نظر زیرساختی عقب مانده است و باید سطح تحمل خود را بالا برد و از انتقادات استقبال کرد.

وی افزود: متاسفانه آستانه تحمل جریان‌های سیاسی کاشمر پائین است و اگر در بین 20 فرمانداری که تاکنون برای کاشمر معرفی شده حتی یک نفر بومی نبوده‌اند به دلیل همین اختلافات و تعارضات سیاسی است.

نبی پور با اعلام اینکه در برخی موارد خودزنی می‌کنیم، بیان کرد: کاشمر از نیروهای توانمند با پتانسیل‌های بسیار بالا برخوردار است. من فرماندار همه جناح‌ها و احزاب مختلف هستم و در اتاقم به روی همه باز است و هر حزب و جناحی که درخواست بدهد با آن‌ها جلسه خواهم داشت.

فرماندار کاشمر گفت: براساس قانون همه شهروندان حق دارند به من رجوع کنند و من باید حرف آن‌ها را گوش دهم. باید سطح تحمل خود را بالا ببریم و همدیگر را بپذیریم، نقد کردن در ذات اصلاحات است و هرگاه دور نقد کردن خط قرمز بکشیم از دایره اصلاحات کنار خواهیم رفت.

نبی پور با تاکید بر اینکه در منش رفتاری خود این دیدگاه را نمی‌پذیرم که در اتاقم تنها بر روی افراد خاصی باز باشد، بیان کرد: یکی از اصول اصلاح‌طلبان پذیرفتن اندیشه متفاوت است.

وی در ادامه با بیان اینکه کارهای جمعی در کشور قائم به شخص است، افزود: هرچند گروه‌های مختلفی هستند که نام‌هایی را یدک می‌کشند اما در عمل کاری انجام نمی‌دهند و در نهایت نیز یک شخص باید کارها را پیش ببرد و ما کار جمعی را تمرین نکرده‌ایم،

نبی‌پور اظهار کرد: برای به کارگیری جوانان، ابتدا باید کادرسازی صورت گیرد. هرچند برخی جوانان از بسیاری مسئولان توانمندتر و پیگیرتر هستند اما سیستم اجرایی اجازه نمی‌دهد از بیرون سیستم اداری فردی به کار گرفته شود و شاید برخی مشکلات جوانان را در سطح شهرستان نتوان رفع کرد ولی می‌توان پیگیری‌هایی را داشت.

نبی پور در ادامه یکی از ویژگی‌های جوانان را آرمان‌گرایی ذکر کرد و افزود: باید با صبر و تدبیر پیش رفت. اگر جوانان می‌گویند سرخورده شده‌اند، حق دارند؛ متاسفانه بسیاری از جوانان به رغم تحصیلات بالایی که دارند اما متناسب با رشته خود به کار گرفته نمی‌شوند.

در این جلسه تعدادی از جوانان به بیان دغدغه‌ها و درخواست‌های خود پرداختند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: