• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-5588-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

قوچان‌نژاد: بازیکنانم نماد غیرت و تعصب هستند

سرمربی تیم پیام خراسان گفت: بازیکنانم نماد غیرت و تعصب هستند.

جبار قوچان‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص پیروزی تیمش مقابل شروند اراک در هفته پنجم لیگ برتر والیبال اظهار کرد: شهروند اراک تیم خیلی خوبی است و متفاوت از آنچه که در ست‎‌های اول و دوم از خود نشان داد در ادامه عالی کار کرد. شهروند تیم بزرگ کاله را با نتیجه 3 بر صفر با پیروزی پشت‌سر گذاشت و این موارد نشان می‌دهد کار سختی مقابل تیم اراکی داشتیم.

وی افزود: در ست‌‌های اول و دوم عملکرد خیلی خوبی داشتیم و توانستیم تاکتیک‌هایمان را بر تیم اراکی دیکته کنیم و این تیم را کامل از کار بیندازیم. بازی خوب در ست‌های نخست سبب شد بازیکنان‌مان ست‌های سوم و چهارم را به راحتی از دست دهند و سه امتیاز خانگی را خیلی آسوده از دست دهیم. خدا را شکر با چند تعویض توانستیم روند بازی را به نفع خودمان تغییر داده و در نهایت پیروز میدان باشیم.

سرمربی پیام مشهد در خصوص عملکرد داور مسابقه خاطرنشان کرد: اعتراض زیادی به داور نداشتم، اما توپ‌های ساده‌ و آشکاری که در پوئن‌های حساسی نیز قرارداشت به ضرر تیم‌مان سوت زده شد. اشتباهات داوری در پوئن‌های حساس تیم‌مان را اذیت کرد و تحت فشار قرارداد، در حالی که به هیچ وجه دوست ندارم به داور اعتراض کنم‌.

قوچان‌نژاد در خصوص اعتراضات شدید محمد موسوی و تعصب این بازیکن به پوئن‌های از دست رفته عنوان کرد: بازیکنان‌مان نماد غیرت و تعصب هستند و در این زمینه به خصوص بر اخلاق و انضباط بازیکنان تاکید فراوان دارم. دو ست نخست بازی خارج از توقع خودمان خوب پیش رفت اما در ادامه افت محسوسی در ست‌های سوم و چهارم داشتیم زیرا احساس کردیم شهروند حرفی برای گفتن ندارد.

وی در خصوص دست‌کم گرفتن شهروند اراک در این دیدار تصریح کرد: اگر شهروند را دست‌کم گرفته بودیم، ست‌های نخست را با اقتدار پشت‌سر نمی‌گذاشتیم. کاملا سوار بازی بودیم و پیش از آغاز ست سوم تاکید داشتم که برای گرفتن سه امتیاز و پایان دیدار، بازی کنیم، اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. حتی این قضیه در میان تماشگران نیز رخ داد و تشویق هوادارنمان در ست سوم فروکش کرد.

سرمربی پیام مشهد در پاسخ به دلیل استقبال نه چندان خوب هواداران از بازی خانگی پیام گفت: تماشگران دو بازی خیلی خوب در خانه از این تیم دیده‌بودند و شهروند را کمی دست‌کم گرفته‌بودند. شاید به این منظور که بازی راحت و آسوده‌ای مقابل شهروند اراک خواهیم‌داشت از این دیدار خانگی استقبال خیلی خوبی به عمل نیاوردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: