• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-5688-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

دوانلو: برکنار نشدم و با قدرت به کارم ادامه می‌دهم

رییس هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی می‌گوید حکمی در خصوص برکناری‌اش صادر نشده و وی همچنان در این سمت حضور دارد.

علیرضا دوانلو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص اخبار منتشرشده مبنی بر حکم برکناری‌اش از سوی فدراسیون بولینگ و بیلیارد کشور اظهار کرد: چنین حکمی در راستای برکناری‌ام صحت ندارد و این خبر را تکذیب می‌کنم.

وی افزود: اجرایی شدن حکم عزل یک رییس هیات از سوی فدراسیون، مستلزم موافقت اداره کل ورزش‌و‌جوانان آن استان است. در غیر این صورت جهت عزل رییس هیات باید مجمع برگزار شود.

دوانلو با اشاره به تماسی که فرزاد فتاحی با وی داشته، عنوان کرد: فرزاد فتاحی طی تماسی که روز گذشته با من داشته‌ این خبر را تکذیب کرده‌است‌ و تاکید کرده که عزل و برکناری یک رییس هیات از سوی فدراسیون باید مکتوب باشد و روال اداری خود را طی کند، سپس تایید شود.

وی با اشاره به حمایت امیر زارعی، معاون اداره کل ورزش‌و‌‎جوانان خراسان رضوی از او خاطرنشان کرد: زارعی، انتقاد از فدراسیون را حق هر هیات استانی برشمرده و تاکید کرده که این خبر جز سوء‌تفاهم چیز دیگری نبوده و به زودی این مشکل حل خواهدشد.

رییس هیات بولینگ و بیلیارد خراسان رضوی یادآور شد: هیات بولینگ و بیلیارد روال عادی خود را طی می‌کند و همچنان به کارم با قدرت ادامه‌ می‌دهم. در روز گذشته نیز حکم ریاست هیات بولینگ و بیلیارد شهرستان کاشمر را نیز صادر کردم. به زودی مسابقات استانی را برگزار خواهیم کرد. همچنین مسابقات جام ستارگان پاکت بیلیارد را پیش‌رو خواهیم داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: