• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-9388-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

سعید مصطفی‌وند:

ویدئوچک اشتباهات را کاهش می‌دهد، به شرطی که موبایل‌چک نباشد!

کاپیتان تیم والیبال پیام مشهد گفت: ویدئوچک، اشتباهات تاثیرگذار داوری را کاهش می‌دهد، البته به شرطی که ویدئوچک واقعی باشد، نه موبایل‌چک!

سعید مصطفی‌وند در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص پیروزی تیمش مقابل فولاد سیرجان ایرانیان در هشتمین هفته از رقابت‌های لیگ برتر والیبال، اظهار کرد: با توجه به اینکه تیم فولاد سیرجان، تیمی پرمهره و خوب است، انتظار یک بازی سخت را داشتیم، اما خدا را شکر پیام روز به روز آماده‌تر و هماهنگ‌تر می‌شود. تاکتیک‌هایی که در تمرین کار کرده‌بودیم، توانستیم در این بازی پیاده کرده و به برتری برسیم.

کاپیتان پیام مشهد در خصوص روند رو‌به‌جلوی پیام در لیگ برتر، خاطرنشان کرد: پیام دیر تشکیل شد و فرصتی برای هماهنگی بازیکنان در تمرینات پیش‌فصل نداشتیم، اما در حال حاضر ضمن آمادگی بیشتر به دنبال کسب نتایج مطلوب هستیم. قطعا روند خوب هفته‌های اخیر را ادامه خواهیم‌داد.

وی در پاسخ به اینکه استفاده از ویدئو چک چقدر می‌تواند در نتایج مسابقات تاثیرگذار باشد، گفت: اشتباهات داوری در همه جا وجود دارد، اما داور به وسیله ویدئوچک می‌تواند صحنه‌های مشکوک را بازبینی کرده و اشتباهات تاثیرگذار در بازی را کاهش دهد، البته به شرطی که همانند بازی مقابل شهرداری ارومیه از موبایل‌چک استفاده‌ نشود و ویدئوچک واقعی مورد استفاده قرار بگیرد.

مصطفی‌وند در خصوص هشدار جدی فدراسیون والیبال به ایرادات سالن مهران، عنوان کرد: ناظران فدراسیون پیش از آغاز فصل، سالن‌های مسابقات را بازبینی می‌کنند و اگر مشکلی داشته‌باشد باید پیش از آغاز فصل به باشگاه ابلاغ کنند، نه در حال حاضر که در کوران مسابقات قرار داریم. مشهد سالن دیگری ندارد که آمادگی میزبانی داشته‌باشد. سالن شهید بهشتی کف‌پوش مناسبی ندارد و اگر در آن سالن بازی کنیم، قطعا با مصدومیت روبرو خواهیم‌شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: