• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-5386-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد:

شرایط فعلی حاکم بر جریان‌های دانشجویی را نباید به معنای نابودی آن دانست

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد در آستانه روز دانشجو، گفت: امروز نباید نسبت به فضای حاکم بر جریان‌های دانشجویی این تصور را داشت که جنبش دانشجویی نابود شده است چراکه این نیز فصلی از فصل‌های جنبش دانشجویی است که برای رشد  آن ضروری است.

احسان اصولی در گفت و گو با ایسنا- منطقه خراسان، ضمن گرامیداشت مقام شهدای دانشجو در آستانه 16 آذر، اظهار کرد: جریان دانشجویی طی فراز و نشیب‌هایی که سالیان گذشته با آن روبه رو بوده، فصل‌های مختلفی را تجربه کرده است و این فصول هر کدام بخشی از دوره تکامل این جنبش محسوب می‌شوند.

وی ادامه داد: در حال حاضر برخی از کنش‌های دانشجویی به بی فعل و انفعالی جریان دانشجویی تعبیر می‌شود که من با آن موافق نیستم، چراکه آن‌ها نیز جزو دوره‌هایی محسوب می‌شوند، که جنبش دانشجویی بایستی طی می‌کرده است بنابراین اگر این فضا را به یاس، ناامیدی و بی‌‎عملی اطلاق دهیم، تبعات بدی به دنبال خواهد داشت. 

عضو شورای  شهر مشهد با بیان اینکه اکنون زنده بودن جنبش دانشجویی به معنای مجموعه‌ای از کنش‌های پر جنب و جوش با برگزاری نشست و رویدادهای مختلف درنظر گرفته می‌شود، تصریح کرد: امروز نباید نسبت به فضای حاکم بر جریان‌های دانشجویی این تصور را داشت که جنبش دانشجویی نابود و غیرفعال شده است چراکه این نیز فصلی از فصل‌های جنبش دانشجویی است که برای رشد  آن ضروری است. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: