• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 979-3988-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

قوچان‌نژاد: غیبت موسوي كاملا محسوس بود

جبار قوچان‌نژاد مي‌گويد شرايط روحي و رواني پیکان سرتر از پیام بود.

جبار قوچا‍‌ن‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشي ايسنا- منطقه خراسان، در خصوص شكست تيمش مقابل پيكان تهران در يازدهمين هفته از رقابت‌هاي ليگ برتر واليبال اظهار كرد: براي شكستي كه متحمل شديم به دنبال توجيه نيستم. بازي خوب و فني را از هر دو تيم شاهد بوديم. پيكان تيمي يك‌دست و پرمهره است و سرمربي اين تيم گزينه‌هاي زيادي براي تعويض دارد. بازي با نوسان بالايي دنبال مي‌شد كه باعث از دست رفتن بازي در ست چهارم و پنجم براي تيم‌ ما شد. به هر حال يك روي سكه باخت و روي ديگر آن برد است.


وي افزود: ‌با مشكل روحي و رواني زیادی در اين بازي روبرو شديم. چند نفر از بازيكنان‌مان روز دوشنبه در جلسه كميته انضباطي حضور داشتند كه باعث شد تمرين 48 ساعت پيش از بازي را از  دست بدهيم. محروميت موسوي نيز تاثير زيادي در اين نتيجه داشت و بازيكني که جايگزينش كرديم از اعتماد به نفس كمي برخوردار بود. 

سرمربي پيام مشهد در رابطه با محروميت محمد موسوي در اين ديدار عنوان كرد: با وجود اينكه تا اواسط ست چهارم از حريف نيز پيش بوديم و از اشتباهات حريف به نحو احسن استفاده كرديم، اما باز هم جاي خالي سيد محمد موسوي در تيم كاملا احساس شد. موسوي به همراه مصطفي‌وند بازيكنان باتجربه و بزرگي براي پيام هستند و محروميت هركدام به تيم لطمه مي‌زند و در تيم تاثير‌گذار است.

وي درباره احكام صادر شده از سوي كميته انضباطي در خصوص اين تيم تصريح كرد:‌ به احكام كمیته انضباطي اعتراض كرديم، اما متاسفانه جواب‌مان را ندادند. در اين خصوص با ضيايي نيز تماس داشتم و هماهنگ كردم، اما با وجود اعلام كميته انضباطي در خصوص راي تجديد نظر، بازهم اين كميته پاسخگو نبود.

قوچان‌نژاد در خصوص درگيري هواداران با برخي از بازيكنان تيم حريف و غفلت از تيم ميزبان، خاطرنشان كرد: هواداران بايد فقط تيم به تشويق تيم خود پرداخته و روي تيم مقابل فشار آورند. هواداران با بازيكني وارد درگيري و منازعات مي‌شوند كه شرايط روحي و رواني خوبي دارد. علي‌رغم اينكه چنين اتفاقاتي نبايد رخ دهد، اما اينگونه اتفاقات در بازي‌ها وجود دارد و امري طبيعي است.

سرمربي پيام مشهد در خصوص بازي آتي اين تيم مقابل شهرداري گنبد نيز يادآور شد: بازي سختي در پيش خواهيم داشت. بايد اين باخت را از ذهن بازيكنان خارج كرده و به شرايط عادي بازگردانيم. همچنين منتظر بررسي مصدوميت مهدي كريمي هستيم تا وضعيت اين بازيكن براي بازي‌هاي آتي پيام مشخص شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: