• چهارشنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-1188-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

همایون‌فر: هدف ما، حضور در جمع 5 تیم برتر است

شهروز همایون‌فر می‌گوید: بازیکنان پیام‌ برای حضور در جمع 5 تیم برتر لیگ تمام تلاش‌شان را خواهند کرد.

شهروز همایون‌فر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص عملکرد پیام در نیم‌فصل نخست لیگ برتر والیبال اظهار کرد: با توجه به حضور دقیقه نودی تیم در لیگ برتر، بدون تمرینات بدنسازی و بازی تدارکاتی وارد لیگ برتر شدیم. بازی به بازی هماهنگ‌تر شده و روی نقاط ضعف‌مان بیشتر کار کردیم تا شرایط بهتری را فراهم کنیم.

وی افزود: هفت دیدار متوالی را با برد پشت‌سر گذاشتیم تا نتیجه‌ای درخور شان نماینده خراسان کسب کرده‌باشیم. تا جایگاه دوم جدول نیز بالا آمدیم، اما به دلیل سهل‌انگاری و خستگی بازیکنان، دو دیدار پایانی لیگ برتر را واگذار کردیم.

بازیکن پیام مشهد در خصوص پیش‎بینی‌اش از عملکرد پیام در نیم‌فصل دوم خاطرنشان کرد: به دلیل هماهنگی بالای تیم و بازی‌های آسان‌تری که در خارج از خانه خواهیم داشت، نیم‌فصل دوم را با شرایط بهتری می‌توانیم آغاز کنیم. تمام بازی‌های سخت‌مان در خانه خواهد بود و توانایی پیروزی در تمام دیدارهای خانگی را داریم. دیدار آسانی در لیگ برتر وجود ندارد، زیرا تمام تیم‌ها شرایط خاص خودشان را دارند.

همایون‌فر در خصوص شرایط پیام در تعطیلات نیم‌فصل عنوان کرد: تعطیلات خوبی را پشت‌سر گذاشتیم و به خوبی استراحت کردیم. چند روز است که تمرینات‌مان را آغاز کرده و روی نقاط ضعف‌مان در نیم‌فصل نخست کار کردیم. شرایط خوبی در تعطیلات سپری شد و همه بازیکنان منتظر شروع نیم‌فصل دوم و بازی امروز هستند.

بازیکن تیم پیام مشهد در خصوص جایگاه پیام در انتهای فصل نیز بیان کرد: پیام جزو پنج تیم نخست لیگ خواهدبود و از ابتدا برای حضور در پنج تیم ابتدایی لیگ بسته شده‌است. درست است که بازی‌های خوبی به نمایش گذاشتیم و انتظارات از پیام افزایش یافته، اما تمام تلاش‌مان را برای حضور در بین پنج تیم برتر لیگ خواهیم کرد.

شهروز همایون‌فر در خصوص کسب عنوان بهترین دریافت‌کننده لیگ برتر در نیم‌فصل نخست تصریح کرد: تمام بازیکنان از جمله مهدی کریمی، مجتبی یوسفی و علی سجادی که در کنارم بازی می‌کنند در کسب این عنوان خیلی کمک کرده‌اند و در کنار این بازیکنان راحت بازی می‌کنم. جبار قوچان‌نژاد نیز در کسب این عنوان بی‌تاثیر نبوده و با توصیه‌های فنی خود، یاری‌ام کرده‌است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: