• پنجشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-2886-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

کسب رتبه برتر دانشگاه علوم پزشکی مشهد در بیست و چهارمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی

معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از کسب سه عنوان برتر توسط اعضای هیات علمی این دانشگاه در بیست و چهارمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از وبدا، محسن تفقدی اظهار کرد: در بیست و چهارمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق به کسب رتبه برگزیده در گروه محققین جوان، رتبه دوم در گروه محققین علوم پایه پزشکی و رتبه سوم  در گروه محققین  ابداعات ، اختراعات و نوآوری شد.

وی گفت : در این دوره از جشنواره دکتر سید مهدی حسینیان مهر  به عنوان برگزیده گروه محققین جوان در کمیته علوم پایه پزشکی ، دکتر محمد رمضانی برگزیده رتبه دوم گروه محققین در کمیته علوم پایه پزشکی  و دکتر محمود رضا جعفری به عنوان برگزیده رتبه سوم گروه محققین در کمیته ابدعات ، اختراعات و فناوری انتخاب شدند .

دکتر تفقدی خاطر نشان کرد: همچنین در این دوره از جشنواره، دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق به کسب رتبه سوم در حوزه فناوری و سلامت شد.

جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی، همه ساله به منظور تجلیل از محققین برجسته ایرانی داخل و خارج از کشور و محققان منطقه خاورمیانه و کشورهای دیگر جهت معرفی فعالیت‌های تحقیقاتی برتر علوم پزشکی با تأکید بر جنبه‌های نو‌آوری برگزار  می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: