• شنبه ۸ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9710-2685-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی:

دولت از مناقشه با رقبای انتخاباتی خود پرهیز کند

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی گفت: دولت باید در شرایطی که ما مورد هجوم خارجی دشمن قرار گرفته‌ایم از مناقشه با رقبای انتخاباتی خود پرهیز کند، تا میزانی مردم را در جریان حقایق امور قرار دهد و همه چیز را کاغذ پاره و باد هوا فرض نکند. 

محسن بنی‌هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا-‌منطقه خراسان، در خصوص هشدار مقام معظم رهبری برای سال 98، اظهار کرد: امیدوارم که کشور، انقلاب و اسلام با هوشیاری و همبستگی مردم و مسئولین از این مرحله دشوار و تاریخ‌ساز به سلامتی و پیروزی عبور کند. 

وی افزود: با توجه به هشدار اخیر رهبری، به نظر می‌رسد که غیر از جنگ اقتصادی، سیاسی و تبلیغاتی، دشمن گزینه‌های دیگری را نیز روی میز گذاشته است، بنابراین مردم باید سطح همبستگی و هوشیاری ملی خود را افزایش دهند .

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه رقبای انتخاباتی دولت نیز متقابلا وظیفه دارند از مناقشه با دولت در مسائل جزئی بپرهیزند، عنوان کرد: آن‌ها باید دولت را در حل مشکلات داخلی و مقابله با دشمن خارجی یاری کنند. مردم نیز وظایفی بر عهده دارند، مخصوصا در امور اقتصادی که مردم باید به یکدیگر رحم کنند و متوجه باشند که همه در یک کشتی نشسته‌ایم .

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی گفت: فشار اقتصادی روی مردم زیاد است و با گفتاردرمانی این فشار برطرف نخواهد شد. دولتمردان باید بدانند که صبر مردم حدی دارد و نباید از مردم تقاضای صبر نامحدود کنند، مخصوصا در اموری که مربوط به مدیریت‌های ضعیف و نادرست است .

وی با اشاره به اینکه احزاب سیاسی واسطه بین مردم و دولت هستند، تصریح کرد: احزاب سیاسی باید با ابزارهایی که در اختیار دارند، حرف مردم را به دولتمردان و حرف دولتمردان را به مردم برسانند. در شرایط کنونی احزاب باید از نزاع‌های جزئی پرهیز کنند و حفاظت از مردم و انقلاب را وجهه همت خود قرار دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: