• چهارشنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-6886-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه فردوسی تشریح کرد:

جزییات فوت دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد

معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه فردوسی جزییات فوت علی کرجی، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق این دانشگاه را تشریح کرد.

حمیدرضا طاهری در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: علی کرجی، دانشجوی 24 ساله کارشناسی ارشد مهندسی برق  دانشگاه فردوسی اهل زاهدان 11 دی ماه ساعت 2:30 بعدازظهر از سلف به خوابگاه دانشگاه بازمی‌گردد و ساعت حدود 3:00  بعدازظهر زمانی که در اتاق تنها بوده از ناحیه قلب خود احساس ناراحتی می‌کند و حالش به‌هم می‌خورد، سپس بلافاصله اورژانس دانشگاه در خوابگاه حاضر شده  و وی را به بیمارستان فارابی نزدیک به دانشگاه منتقل می‌کند، اما متاسفانه علی رغم تلاش های تیم پزشکی وی در ساعت 3:40 بر اثر ایست قلبی در بیمارستان فوت می‌کند.

وی افزود: زمانی که تیم اورژانس دانشگاه در خوابگاه حاضر شده، این دانشجو همچنان علایم حیاتی داشته و وی را بیمارستان منتقل کرده‌اند. 

معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه فردوسی با اشاره به اینکه مرحوم علی کرجی ظاهرا از قبل دچار عارضه قلبی بوده است، تاکید کرد: دوستان این دانشجو می‌گویند که وی روز گذشته ساعت 3 بعدازظهر با آن‌ها تماس گرفته و پس از آن گویا دچار حادثه شده است. 

طاهری اضافه کرد: همچنین آنان می‌گویند که مرحوم علی کرجی روز قبل از این حادثه ناگوار، دهم دی ماه، به علت احساس ناراحتی از ناحیه قلب به بیمارستان امام رضا (ع) مراجعه و تحت درمان پزشک قرار گرفته است. روز گذشته زمانی که دوستانش حال وی را جویا شدند، گفته است که مشکلی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس تحقیقات ما مرحوم علی کرجی، دانشجوی بسیار منضبط و آرامی بوده و از خانواده‌ی فرهیخته‌‎ای است.

معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه فردوسی افزود: پس از این حادثه ناگوار کمیته بحران به منظور رسیدگی به این موضوع در دانشگاه تشکیل شده است و خانواده وی عازم مشهد برای انتقال مرحوم به زاهدان هستند.

طاهری یادآور شد: دانشگاه فردوسی مشهد مراتب تاثر و اندوه خود را نسبت به درگذشت آن عزیز ابراز نموده و ضمن همدردی و طلب صبر و شکیبایی با خانواده ایشان، از خداوند متعال غفران و رحمت الهی برای آن مرحوم خواستار است.

انتهای پیام

لینک های مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: