• چهارشنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-6986-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

پایان جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی با معرفی برترین‌ها

هجدهمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی با معرفی برترین‌ها به‌کار خود پایان داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدحسین سمندری مقدم، دبیر اجرایی هجدهمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی، در اختتامیه این جشنواره که  در دانشکده ادبیات دانشگاه فردوسی برگزار شد، با اشاره به اینکه این جشنواره از نیمه مرداد ماه آغاز و فراخوان آن ارسال شده، اظهار کرد: امسال ۱۹ بخش از آثار را در این جشنواره درنظر گرفته شده است؛ ۶ بخش نشریه ویژه داریم و با توجه به اینکه ما سه نشریه بانو نگار داریم، بخش قابل‌توجهی از مسائل اجتماعی زنان را در آن گنجاندیم. همچنین دو بخش نشریات برتر و یک بخش نشریه پرمخاطب در دودسته نشریات علمی و نشریات اجتماعی فرهنگی داشتیم.

وی با اعلام اینکه امسال بیشترین تعداد آثار به جشنواره ارسال‌شده بود، افزود: امسال ۵۱ نشریه و سال گذشته ۴۵ نشریه به جشنواره ارسال شدند.

در پایان این جشنواره از نشریات برگزیده در رسته‌های  تیتر، خبر، مصاحبه، گزارش، سرمقاله، طنز، عکس، طرح روی جلد و متن، گرافیک و صفحه‌آرایی، مقالات سیاسی، مقالات ادبی، مقالات هنری، مقالات صنفی، مقالات دینی قرآنی، مقاله علمی علوم پایه، مقاله علمی فنی مهندسی، مقاله علمی کشاورزی و دامپزشکی، بخش موضوعات ویژه، نشریه کاغذی الکترونیک، انرژی‌های پاک و محیط‌زیست، مسائل زنان و اقتصاد مقاومتی  تقدیر به عمل آمد.

همچنین دو نشریه "وقایع اتفاقیه" و "مکث" موفق به کسب رتبه اول در بخش نشریات حوزه فرهنگی اجتماعی و سیاست‌نامه موفق به کسب رتبه اول در بخش نشریات برتر در حوزه علمی تخصصی شدند.

نشریه آیینه موفق به کسب رتبه اول در بخش نشریه پرمخاطب از نگاه دانشجو در بخش فرهنگی اجتماعی و نشریه سیاست‌نامه نشریه پرمخاطب از نگاه دانشجو در حوزه علمی تخصصی شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: