• پنجشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-7486-5
  • خبرنگار : 15220
  • منبع خبر : ----

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی مطرح کرد:

حمایت صندوق از توسعه صادرات محصولات دانش‌بنیان به خارج کشور

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: راهکارهای متعددی را برای شرکت‌های دانش بنیان در حوزه‌های مختلف از جمله توسعه صادرات محصولاتشان در آینده تعریف خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان،  علی وحدت در حاشیه نشست با فعالان شرکت‌های دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان رضوی و در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: رویه‌هایی مختلفی برای شرکت‌های دانش بنیان از جمله توسعه صادرات محصولات آن‌ها را در آینده تعریف خواهیم کرد و هنگامی‌که این رویه‌ها پیاده سازی شوند،  هر یک از شرکت‌ها می‌توانند به آسانی از این ظرفیت‌ها بهره برداری کنند که موجب رونق صندوق نوآوری و شکوفایی در کشور می‌شود.

وی ادامه داد:  سیاست ما این است که از نهادهایی که در بخش‌های تخصصی مختلفی در حال فعالیت هستند کمک‌هایی را درخواست کنیم تا از این طریق از شرکت‌های دانش بنیان حمایت‌ شود و سریع تر بتوانند از این سرویس‌ها استفاده و نهادهای واسط را تقویت کنند که در واقع تقویت این نهادها باعث رونق  حوزه فناوری می‌شود.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به برنامه‌های جدید صندوق، خاطرنشان کرد:  باید اشاره داشت که بخش خصوصی باید صندوق و نوآوری را در کنار خود احساس کند و خدمات صندوق باعث شود که این حوزه در کشور توسعه پیدا کند.

وحدت یادآور شد: امیدواریم رویه‌هایی را ایجاد کنیم که صندوق نوآوری از حالت گذشته خود خارج شود و به صورت فعالانه در حوزه فناوری کشور شرکت داشته باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: