• شنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۴
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9710-4491-5
  • خبرنگار : 15259
  • منبع خبر : ----

مرکز آموزش خوشه جواهرات مشهد افتتاح شد

دبیر شهر جهانی گوهرسنگ‌ها از افتتاح مرکز آموزش تخصصی خوشه جواهرات مشهد خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی ملیحه سلطانی در این باره اظهار کرد: طی مراسمی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت مرکز آموزشی تخصصی جواهرات با حمایت دولت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ذیل برنامه.های عملیاتی خوشه جواهرات مشهد افتتاح شد.

وی ادامه داد: پایه‌گذاری این حرکت در بهمن ۱۳۹۷ با برگزاری دوره‌های تخصصی آموزش طراحی با نرم‌افزار به پیشنهاد کمسیون سازندگان طلا و نقره مشهد و با حمایت دبیرخانه مشهدشهر جهانی گوهرسنگ‌ها وابسته به معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی در محل موزه بزرگ خراسان با همکاری اداره کل فنی و حرفه‌ای، شرکت شهرک‌های صنعتی، کانون جواهرات و سنگ‌های قیمتی مشهد آغاز شد.

سلطانی افزود: طی دو دوره نیروهای لازم تربیت یافته و اکنون با افتتاح این مرکز شاهد تجمع طراحان آموزش دیده در یک مرکز آموزشی هستیم.

وی اظهار کرد: تاکنون این دبیرخانه در برنامه‌های راهبردی خود از هم‌افزایی مثبت با بخش‌های دولتی مرتبط و بخش خصوصی  گام‌های خوبی برداشته است، صرفه جویی در وقت و هزینه، تربیت نیروی آموزش دیده و تخصصی و اشتغال‌زایی از ثمرات خوب این هم‌افزایی‌ها بوده است.

محل مرکز ساختمان آموزش و پژوهش شهرک فناوری صنایع غذایی جنب فاز ۲ شهرک صنعتی توس قرار دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: