• شنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-7886-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی:

برنامه‌ای برای تجمیع و انحلال مراکز علمی کاربردی استان نداریم

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی گفت: به دنبال بررسی‌های صورت گرفته از سطح کیفی  مراکزعلمی و کاربردی استان، درحال حاضر برنامه‌ای برای تجمیع و انحلال آن‌ها نداریم.

مرتضی تشکری در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی منسجم ترین سامانه نظارتی و سامانه‌های آموزشی را در میان دانشگاه‌های کشور دارد؛ ما هم به صورت آنلاین بر عملکرد مراکز نظارت داریم و از طرفی نظارت یکپارچه‌ای بر روی آن‌ها وجود دارد. 

وی با بیان اینکه دانشگاه علمی کاربردی به لحاظ شاخصه‌های کیفی وضعیت مطلوبی دارد، افزود: ما همکاری‌هایی با هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی استان خراسان رضوی داریم و فعالیت مشترکی با یکدیگر انجام می‌دهیم و به ارتقای کیفیت آموزش عالی استان کمک می کنیم.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ما در دانشگاه جامع علمی کاربردی به لحاظ شاخص‌های نظارتی وضعیت بهتری نسبت به سایر دانشگاه‌های کشور داریم. 

تشکری یادآور شد: در حال حاضر 27  هزار دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی مشغول به تحصیل هستند و هشت هزار دانشجو در مهرماه جاری جذب این دانشگاه شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: