• یکشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9710-6790-5
  • خبرنگار : 15296
  • منبع خبر : ----

فقر، امنیت را از بین می‌برد

استاد حوزه و دانشگاه و خطیب حرم رضوی، گفت: فقر امنیت را از بین می‌برد؛ مردم نباید با فقر و تنگدستی زندگی کنند، کار مرزبانان در سنگر مرزها، عبادت کردن است و تامین امنیت در مرزها قابل تکریم است.
 
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدکاظم راشدیزدی در جمع نیروهای مرزبانی و ارتش مستقر در مرز دوغارون تایباد اظهار کرد: نظامیانی که در این شغل خدمت می‌کنند در واقع برای رضای خدا گام بر می‌دارند و تامین امنیت در مرزها قابل تکریم است.

وی افزود: مرزبانی و حفاظت از مرزهای کشور تنها یک شغل نیست؛ بلکه جهاد در راه خداست؛ مرزبانان در اصل حافظ خون، ناموس و مال ایرانیان در مرزها هستند و این امر مهم قابل تکریم و ارزشمند است.

خطیب و سخنران حرم رضوی با اشاره به اهمیت شغل نظامیان مستقر در مرزها بیان کرد: این کار قابل قیاس با هیچ پول و ثروتی نیست بلکه ارزشی بالاتر از این حقوق و مزایا دارد که به شما تعلق می‌گیرد.

وی مطرح کرد: اقتصاد و امنیت دو مقوله مهم هستند که اگر هر مدیری بر سر کار آید لازم است آن را در اولویت کار خود قرار دهد؛ در قرآن به تامین مسکن، خوراک و پوشاک سفارش زیادی شده است.

راشد یزدی گفت: جلوگیری از ورود مواد مخدر به کشور کمک بزرگی به حفظ خانواده می‌کند اگر ذره‌ای از این مواد افیونی به دست کسی برسد، نتیجه آن از هم پاشیدن زندگی، از بین رفتن سلامت جامعه، ناامنی و... را دربر دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: