• سه شنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9710-7790-5
  • خبرنگار : 15100
  • منبع خبر : ----

حریق در خوابگاه دانشجویی توانیر نیشابور توسط آتش‌نشانان خاموش شد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور گفت: آتش‌سوزی در طبقه دوم خوابگاه دانشجویی مجموعه توانیر این شهرستان با حضور به موقع آتش‌نشانان خاموش شد .

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور، سید مهدی حسینی مدیر عامل سازمان عنوان کرد: با اعلام این آتش سوزی که بعد از ظهر 17 دی‌ماه به سامانه 125 بلافاصله سه تیم از آتش‌نشانان ایستگاه‌های 4 و 3 و 7 به محل اعزام شدند و اقدام به خاموش کردن آتش نمودند.

وی گفت: آتش‌سوزی در طبقه دوم و در اتاقی واقع در انتهای سالن رخ داده بود که در لحظات اولیه نیز کسی متوجه بروز آن نشده و در اثر کند سوزی دود فراوانی در داخل اتاق جع شده بود که با باز کردن در توسط نگهبان دود در سالن و سایر اتاق‌ها پخش شده بود.

مدیر عامل آتش نشانی نیشابور گفت: آتش‌نشانان با استفاده از دستگاه تنفسی وارد سالن شدند و پس از اطمینان از تخلیه کامل افراد از داخل محدوده خطر با لوله کشی به طول 100 متر آب را به کانون جریق رساندند و آتش را خاموش کردند.

وی افزود: خوشبختانه در این آتش‌سوزی کسی آسیب ندید ولی لوازم داخل اتاقی که آتش گرفته بود در آتش سوخت و به سایر اتاق‌ها نیز در اثر دود خسارت وارد شد.

حسینی در ادامه گفت: علت آتش‌سوزی در دست بررسی است ولی شواهد اولیه حاکی از روشن ماندن اتو در داخل خوابگاه است.

وی تاکید کرد: در اماکن عمومی و فضاهایی که برای خوابگاه استفاده می‌شود وجود سیستم‌های اعلام و اطفای حریق بسیار ضروری و موثر است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: