• چهارشنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-9984-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 کشور خبرداد؛

ثبت بیش از ۲۰۰۰ واحد مصرف‌کننده آرد در سامانه سراسری فروش

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 کشور از ثبت افزون بر 2200 واحد مصرف‌کننده آرد در سامانه سراسری فروش خبرداد.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، حمیدرضا نوری با بیان این مطلب، اظهار کرد: از ابتدای دی ماه تاکنون بالغ بر 2200 واحد مصرف‌کننده آرد آزاد اعم از صنوف و صنایع در سامانه فروش سراسری آرد آزاد ثبت گردیده‌اند.

وی ادامه داد: سامانه فروش آرد 9000 ریالی مورد مصارف صنف و صنعت و آزادپز با هدف نظارت بر مصرف صحیح، شفافیت در توزیع و رعایت حقوق شهروندی و رقابت‌پذیری از ابتدای دی ماه در استان خراسان رضوی و همزمان با سراسر کشور آغاز به کار کرده است.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 کشور افزود: در این راستا تاکنون بالغ بر 1660 واحد نانوایی آزاد پز و 540 واحد صنف و صنعت در سامانه ثبت گردیده‌اند.

نوری عنوان کرد: اهمیت محصولات استراتژیک گندم و آرد و نان در سبد غذایی خانوار، تامین امنیت این ماده غذایی، پایش، بررسی، نظارت بر توزیع گندم و آرد با بهره‌گیری از این سامانه را لازم است.

وی با بیان اینکه تحقق دولت الکترونیک از دیگر مزایای برخورداری و استفاده از این سامانه است، تصریح کرد: با آغاز پروسه خرید گندم و آرد مصارف صنف، صنعت و نیز نانوایی‌های آزادپز با سهولت و حذف برخی مراجعات اداری همراه شده است.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 کشور با بیان اینکه ایجاد رقابت سالم در تولید آرد با کیفیت یکی دیگر از مزایای بکارگیری سامانه فروش آرد است، اضافه کرد: بر این اساس کلیه صاحبان صنوف و صنایع آردبر می‌توانند در بازه زمانی مشخص نسبت به خرید آرد مورد نیاز خود از هر کارخانه آرد دلخواه از سراسر استان اقدام نمایند.

نوری گفت: با توجه به سیاست‌های حمایتی شرکت بازرگانی دولتی ایران در راستای ترویج نان‌های صنعتی، در حال حاضر واحدهای نان صنعتی استان نیز در این سامانه ثبت مشخصات نموده‌اند.

وی تاکید کرد: هیچگونه اعمال نظر و تغییری در میزان سهمیه و آرد مورد نیاز متقاضیان در این سامانه اعمال نخواهد شد و تنها میزان خرید آرد، مراحل خرید و تحویل آن از کارخانجات آرد مورد نظر از طریق سیستم سامانه صورت می‌پذیرد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 کشور اظهار کرد: بهره‌گیری از سامانه جامع فروش آرد صنف و صنعت و آزادپزها تنها با افتتاح حساب در بانک سپه و همچنین ثبت نام مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در این سامانه به آدرس اینترنتی https://eflour.ir  امکان‌پذیر است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: