• چهارشنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-10084-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

مدیر کل دفتر فنی استانداری خراسان رضوی خبرداد؛

آغاز نظارت و ارزیابی بیش از ۳۰۰۰ پروژه عمرانی استان

مدیر کل دفتر فنی استانداری خراسان رضوی از آغاز نظارت و ارزیابی ۳۹۳۱ پروژه عمرانی در استان خبرداد. 

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مهدی سالیانی با بیان اینکه در سال جاری این نخستین مرحله نظارت عالیه بر پروژه‌های عمرانی استانی است، اظهار کرد: این ارزیابی توسط تیم مشترک دفتر فنی و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در این دوره 3 هزار 931 پروژه با اعتبارمصوب بالغ بر 13 هزار و 160 میلیارد ریال توسط 22 اکیپ نظارتی در سطح 28 شهرستان و نیز دستگاه اجرایی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

مدیر کل دفتر فنی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه متوسط تخصیص اعتبارات استان تاکنون حدود 49 درصد است، عنوان کرد: همچنین بخش‌های مختلف تلاش کرده‌اند روند پیشرفت پروژه‌ها را تا حد امکان ادامه دهند، اما این ارزیابی وضعیت پروژه‌های عمرانی را به صورت دقیق‌تر و روشن‌تر مشخص می‌کند.

سالیانی بیان کرد: در دوره قبل بازدید از پروژه‌های عمرانی استان در قالب طرح نظارت عالیه که تیرماه سال جاری از پروژه‌های عمرانی 96 انجام شد، تعداد 4 هزار و 442 پروژه با اعتبار مصوب بالغ بر15 هزار و 360 میلیارد ریال واعتبارتخصیص یافته 6 هزار و 970 میلیارد ریال  مورد ارزیابی قرار گرفت که نسبت به اعتبارات اختصاص یافته در آن زمان از وضعیت مطلوبی برخوردار بود.

وی گفت: پس از اتمام بازدیدهای دوره‌ای و ثبت و بررسی اطلاعات نظارتی توسط کارشناسان نظارت عالیه، گزارش مربوطه که حاوی اطلاعات کمی و کیفی پروژه‌های عمرانی استان و ارزیابی دستگاه‌های اجرایی و شهرستان‌هاست، تهیه می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: