• چهارشنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9710-9185-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

رشیدیان:

گاهی مجبوریم بین بد و بدتر انتخاب کنیم/از مردم استان حلالیت می‌طلبم

استاندار سابق خراسان رضوی گفت: جا دارد به خاطر برخی نقصان‌ها در برخی مواقع که مجبور هستیم بین بد و بدتر انتخاب کنیم و مصلحت عامه و قوانین و تدبیر مردم ایجاب می‌کند که تصمیماتی بگیریم که شاید موجب آزار عده‌ای شود، به عنوان کمترین از مردم بزرگوار استان حلالیت بطلبم.

به گزارش ایسنا-‌منطقه خراسان، علیرضا رشیدیان در مراسم تکریم استاندار سابق و معارفه استاندار جدید خراسان رضوی در برج سپید مشهد، اظهار کرد: در کارهای اجرایی ممکن است نقصان، نقص، فراموشی و کوتاهی در مواردی رخ داده باشد اما من پیش وجدان خود با آنچه در توان، وسع، فکر و ظرفیت‌های خود داشتم، تلاش کردم.

وی با بیان مسئولان در نظام جمهوری اسلامی خود را نوکر مردم می‌دانند و به آن افتخار می‌کنند، عنوان کرد: اگر کاری در این دوره انجام شد، عنایت حضرت حق، توجهات امام رضا(ع) و تمام مردم استان، همت مدیران و کارکنان خدومی بود که در استان به عشق خدمت به مردم و توسعه و پیشرفت استان تلاش کردند.

رشیدیان بیان کرد: جا دارد به خاطر برخی نقصان‌ها در برخی مواقع که مجبور هستیم بین بد و بدتر انتخاب کنیم و مصلحت عامه و قوانین و تدبیر مردم ایجاب می‌کند که تصمیماتی بگیریم که شاید موجب آزار عده‌ای شود، به عنوان کمترین از مردم بزرگوار استان حلالیت بطلبم.

رئیس سازمان حج و زیارت ضمن تشکر از حضور وزیر کشور در این مراسم، گفت: من از وزیر کشور برای انتخاب آقای علیرضا رزم‌حسینی که انتخاب نیکویی است و از خادمان جبهه و جنگ و باتجربه در کار اقتصادی هستند، تشکر می‌کنم. امیدوارم مسئولین اجرایی، قضایی و نمایندگان که ما را یاری کردند، این لطف و عنایت را به آقای رزم‎حسینی نیز داشته باشند.

وی ضمن بزرگداشت یاد و خاطر مرحوم آیت‌الله طبسی، عنوان کرد: من از علما و روحانیون تشیع وتسنن که در استان کمک کردند، ائمه جمعه و تولیت آستان قدس چه در زمان آقای طبسی و چه آقای رئیسی تشکر می‌کنم که در رابطه با پروژه‌های اقتصادی همراهی کردند و در بزرگراه مشهد به قوچان نیز مشارکت خوبی داشتند، آن‌ها در طرح‌های دیگری چون باند سوم فرودگاه نیز همکاری خوبی دارند. ما باید بیشتر وقت می‌گذاشتیم که انشالله آقای رزم‌حسینی اشکالات را برطرف می‌کنند.

رشیدیان در خصوص پدیده، خاطرنشان کرد: ما به هیچ سازمانی از دستگاه‌های دولتی شهرداری در رابطه با پدیده پول ندادیم. امیدواریم حقوق مردم سهامدار پرداخت شود. اکنون بحث ثبت سهام جبرانی مشکل ایجاد کرده و امیدواریم این موضوع هرچه سریع‌تر محقق شود. در حال حاضر کارهای عمرانی و اجرایی پدیده در حال انجام است.

رئیس سازمان حج و زیارت با تشکر از دستگاه قضایی، شورای تامین، فرمانداران، بخشداران و مسئولین بخش خصوصی، تصریح کرد: استان سال گذشته رتبه اول را در بحث ایجاد اشتغال داشت و در زمینه جذب سرمایه‎گذاری نیز وضعیت خوبی را دارا بود اما استان ظرفیت بیشتری دارد و باید به همت همه به جذب سرمایه‌گذاری برای آنچه در برنامه ششم دیده شده و 654 هزار میلیارد تومان است، برسیم. آقای رزم‎حسینی مرد این صحنه خواهند بود اما این امر نیازمند یاری همه بوده و باید در کنار ایشان بود.

وی بیان کرد: سیاست و نگاه سیاسی نقطه قوتی در جمهوری اسلامی است اما سیاسی‌کاری به معنای جناح‌کاری یعنی ترجیح منافع جناحی به منافع ملی و کشور است که مناسب نیست.  

رشیدیان با بیان اینکه دانشگاهیان، هنرمندان، فرهنگیان، معلمان، صنعتی‌ها و کشاورزان در پیشرفت و توسعه استان نقش بسیار مهمی داشتند، عنوان کرد: امیدوارم آقای رزم‌حسینی با همت همگی در جوار امام رضا(ع) در این صحنه خدمت موفق و موید باشند و با خدمات بیشتر نام نیکی از خود در صحنه عشق به ولی نعمت و خدمت صادقانه برجای بگذارند. از مردم خراسان تشکر کرده و عذرخواهی می‌کنم اگر در مدت جنگ اقتصادی نتوانستیم به شکل جامع اقدام کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: