• جمعه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9710-8990-5
  • خبرنگار : 15043
  • منبع خبر : ----

ورزش عصرگاهی در کاشمر

مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری کاشمر گفت: ورزش عصرگاهی برای نخستین بار به صورت سازمان یافته در ایستگاه شماره 4 شهر کاشمر فعال شد.

مهدی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، بیان کرد: ورزش عصرگاهی همه روزه از ساعت 15.30 الی 16.30 در بلوار سید مرتضی بزرگ‌ترین پارک خطی کشور برگزار می‌شود و مربیان مجرب، هدایت افراد را برعهده دارند.

وی ادامه داد: این برنامه برای عموم مردم و به صورت رایگان در تمام رده‌های سنی انجام می‌شود و تاکنون نیز استقبال باشکوهی به خصوص از سوی سالمندان از این برنامه شده است.

مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری کاشمر بیان کرد: اجرای برنامه ورزش، سلامتی و نشاط با هدف ترویج فرهنگ ورزش همگانی و اهمیت آن در سلامت شهروندان در کاشمر برگزار می‌شود.

وی افزود: فاز یک بلوار سید مرتضی از فضاهای مناسبی برخوردار است، خانم و آقا به صورت تفکیک شده می‌توانند به ورزش بپردازند. تلاش شده با توجه به این که روزانه در بلوار سید مرتضی 500 تا 600 نفر به پیاده‌روی می‌پردازند، این ورزش و نرمش‌ها به صورت متمرکز و هدفمند باشند.

مسئول اداره فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری کاشمر با بیان این که همه سنین از این طرح استقبال کرده‌اند، گفت: ورزش عصرگاهی با همت شهرداری اجرا شده است و 4 گروه ورزش صبحگاهی در سطح شهر کاشمر در بلوار سید مرتضی، پارک بسیج، پارک شهر و پارک مدرس فعال هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: