• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-11514-5
  • خبرنگار : 15186
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل بیمارستان چشم بینا مطرح کرد ؛

انجام روزانه ۱۳۰ جراحی آب‌مروارید در مشهد

مدیرعامل بیمارستان چشم بینا گفت: روزانه به طور تقریبی بیش از ۱۳۰ جراحی آب مروارید در شهر مشهد انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، علیرضا اسماعیلی در خصوص کنفرانس علمی «تازه‌های جراحی آب مروارید و پیرچشمی به همراه جراحی زنده» که در بیمارستان چشم بینا برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری این کنفرانس  اولین قدم جدی  بیمارستان چشم بینا برای حرکت در مسیر توسعه علمی چشم‌پزشکی مشهد و کشور بود. 

وی با اشاره به اینکه «این کنفرانس از نظر مطالبی که در آن ارائه شد، در بالاترین سطح علمی دنیا قرار داشت»، گفت: این کنفرانس به طور خاص به روش‌های نوین درمان بیماری‌های آب مروارید و پیرچشمی با استفاده از لیزر اختصاص داشت و با ارائه علمی و جراحی زنده دکتر پاول استودولکا، پزشک اهل جمهوری چک و حضور جمعی از جامعه چشم‌پزشکی همراه بود.

مدیرعامل بیمارستان چشم بینا عنوان کرد: دکتر پاول استودولکا، یکی از بهترین جراحان بنام دنیا و اروپا است که به‌خصوص در حوزه درمان آب مروارید و پیرچشمی با استفاده از لیزر، صاحب نام است و با دعوت ما، بخش اصلی ارائه علمی کنفرانس و همچنین جراحی زنده را برعهده داشت تا تجربه خود و کشورهای اروپایی را در این حوزه با حاضرین به اشتراک بگذارد. 

اسماعیلی با بیان اینکه «اکثر چشم پزشکان مشهد در این برنامه حضور داشتند»، خاطرنشان کرد: حدود ۱۱۰ چشم پزشک در شهر مشهد و ۱۸۰ چشم پزشک در سطح استان خراسان رضوی به ارائه خدمات درمانی این حوزه مشغول هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: