• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-7588-5
  • خبرنگار : 15291
  • منبع خبر : ----

قیاسی: منابع مالی جور شود، یار خارجی می‌گیریم

سرمربی تیم آویژه صنعت پارسا گفت: اکثر بازیکنان تیمم جوان هستند و در دور برگشت کار سختی داریم اما اگر منابع مالی جور شود، یار خارجی می‌گیریم.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمد قیاسی پس از باخت مقابل تیم شیمیدر تهران عنوان کرد: با یکی از بهترین تیم‌های لیگ بازی کردیم. شیمیدر، بازیکنان ملی‌پوش و خارجی خوبی در اختیار دارد. ما هم در این هفته خوب تمرین کرده بودیم و در برخی لحظات بازی برابری را ارائه کردیم اما تجربه بازیکنان تیم حریف اجازه نداد تا بازی را مدیریت کنیم و نتواننستیم اختلاف امتیازهای ایجاد شده را برگردانیم. بازیکنانم تلاش خودشان را کردند اما انتظار بیشتر این هم از بازیکنانم نمی‌توان داشت، چراکه بازیکنان تیم همه جوان هستند و طبیعی بود که تجربه حریف بر ما بچربد.

وی در خصوص وضعیت تیم شیمیدر بیان کرد: شیمیدر هزینه خوبی برای بازیکنانش کرده و حضور بسکتبالیست‌هایی نظیر مهدی کامرانی که نزدیک به 15 سال فیکس تیم ملی بسکتبال ایران و محمد جمشیدی که یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی بسکتبال ایران است، نشاندهنده کیفیت بالای شیمیدر است. بضاعت و توان تیم آویژه همین‌قدر است و بازیکنان با تمام وجود جنگیدند و برای کسب نتیجه تلاش کردند.

سرمربی تیم آویژه صنعت پارسا بازی‌های دور برگشت لیگ بسکتبال را سخت و دشوار دانست و خاطرنشان کرد: دور برگشت برای ما بسیار بد و سخت خواهدبود. پتروشیمی بندر امام، پالایش نفت آبادان و شهرداری گرگان حریفان بعدی در دور برگشت رقابت‌ها هستند و کار برایمان سخت خواهدبود.

قیاسی در پاسخ به نقاط ضعف نماینده خراسان رضوی در سطح نخست بسکتبال ایران توضیح داد: هنوز بازیکنی باتجربه که بتواند در لحظات سخت به نوعی بازی را برایمان درآورد، امتیازآوری کند و تیم را مدیریت کند، نداریم. اکثر بازیکنان فعلی، جوان هستند و در لحظات پرفشار، تجربه کافی ندارند. با باشگاه صحبت‌هایی در خضصوص جذب چنین بازیکنی انجام شده تا اگر هزینه‌های آن تامین شود، بازیکن خارجی باکیفیت مطابق با نیازمان جذب کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: