• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9710-10485-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

دبیر مجمع روحانیون مبارز استان:

استاندار جدید خراسان رضوی را به سمت توسعه ببرد

دبیر مجمع روحانیون مبارز خراسان رضوی گفت: امیدواریم استاندار جدید، خراسان رضوی را به سمت توسعه ببرد.
 
حجت‌الاسلام علی عجم در گفت‌وگو با ایسنا-‌منطقه خراسان، با اشاره به اینکه جناح‌های سیاسی پیشنهاد داده بودند که استاندار خراسان رضوی فردی با دیدگاه توسعه‌ای به استان باشد و بتواند با تمام جریان‌هایی که در استان هستند تعامل برقرار کند تا باعث پیشرفت استان شود، اظهار کرد: به ویژه بیشتر دیدگاه‌های توسعه اقتصادی برای استان مطرح است زیرا سطح استان ما از سایر استان‌های بزرگ کشور مقداری پایین‌تر است. اگر آقای رزم‌حسینی بتوانند جریان توسعه استان را پیگیری کنند و با تمام جریان‌های سیاسی تعامل داشته باشند، برای استان مفید است.
 
دبیر مجمع روحانیون مبارز خراسان رضوی با اشاره به اینکه ما به لحاظ سیاسی از استاندار این انتظار را داریم که به آنها اهمیت دهند، تصریح کرد: تا زمانی که جریان‌های سیاسی نتوانند فعال باشند، جریان حرکت و توسعه نیز چندان موفقیت‌آمیز نخواهد بود. استاندار باید مشارکت را مخصوصا در بخش سیاسی به رسمیت بشناسند و تقویت کنند و پشتوانه سیاسی تمام نیروهای سیاسی را در اختیار داشته باشند تا بتوانند کار کنند. 

وی در خصوص ضرورت تغییرات مدیریتی در استان توسط استاندار جدید، گفت: به نظر من این مساله چندان ضرورتی ندارد، اگر در بخشی چون فرمانداری یا معاون سیاسی استاندار فردی باشد که با مسائل قوی برخورد کند؛ ایشان می‌تواند بیشتر موفق شود. نیروهایی که در استان مشغول هستند عمدتا نیازی نیست که تغییر کنند ، مگر کسی که با سیاست‌های دولت موافق نبوده و در این زمینه فعال نباشد.
 
عجم اضافه کرد: به نظر من اگر استاندار بتواند بهتر است که با نیروهای موجود مدیریت استان را فعال کند و نظارت خوبی انجام دهد، نه اینکه تمام مدیریت‌ها را تغییر دهد، البته امکانات دولت و میزان بودجه‌ای که به استان تخصیص داده شده نیز می‌تواند اثرگذار باشد. تا زمانی که افراد جدید با کار آشنا شوند، کارهای ما دچار وقفه می‌شود و این درست نیست.
 
این فعال سیاسی اصلاح‎طلب بیان کرد: ما برای استاندار آرزوی موفقیت داریم زیرا موفقیت ایشان موفقیت همه است و استان از آن استفاده می‌کند و بهره می‌برد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: