• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-11786-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

رئيس دانشگاه بين ‌المللي امام رضا(ع):

ایمن‌سازی فضاهای دانشجویی دانشگاه امام رضا(ع) در دستورکار است

رئيس دانشگاه بين ‌المللي امام رضا(ع) گفت: ايمن ‌سازي تمام فضاهاي دانشجويي جزو الويت‌ هاي اصلي دانشگاه است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومي دانشگاه بين ‌المللي امام رضا(ع)؛، مرتضي رجوعي در پنجمين جلسه شوراي مديران دانشگاه امام رضا(ع) كه با حضور كليه مديران واحدهاي مختلف در پرديس اسرار برگزار شد، اظهار كرد: طبق گزارش ‌هاي تهيه شده بايد ايمن‌سازي تمام فضاهاي دانشجويي اعم از پرديس ‌هاي رضوان و اسرار و خوابگاه‌ هاي دانشجويي در دستور كار قرار گيرد.

وي با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه فضاهاي كالبدي دانشگاه بيان كرد: تلاش داريم تا با بازسازي فضاها از جمله كلاس‌ ها، فضاهاي باز دو پرديس اسرار و رضوان محيط مناسبي را براي دانشجويان و اساتيد فراهم نماييم كه اقداماتي مختلفي هم در اين خصوص انجام شده است.

در اين جلسه احمد قائم مقامي مدير فني و عمراني دانشگاه به ارائه گزارشي از فعاليت ‌هاي اين بخش پرداخت و گفت: مأموريت ‌هاي دفتر فني و عمراني در پنج بخش تقسيم‌ بندي شده است كه شامل «گسترش و بهسازي فضاهاي كالبدي»، «نگهداري و بهره ‌برداري از ساختمان ‌ها و تأسيسات»، «تأمين منابع مالي و انساني»، «ايمني و بهينه‌ سازي» و «ارتباطات سازماني» است.

وي مستندسازي وضعيت فضاهاي كالبدي را يكي از مهم‌ترين فعاليت هاي صورت گرفته ذكر كرد و افزود: بر مبناي اطلاعات وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و آستان قدس رضوي فضاهاي كاربري در حوزه هاي آموزشي، پشتيباني، پژوهشي، دانشجويي و رفاهي تقسيم بندي شده است.

وي در ادامه به بخشي از فعاليت هاي عمراني صورت گرفت در پرديس رضوان اشاره و بيان كرد: ايجاد هشت چشمه سرويس بهداشتي و يك وضوخانه مستقل، افزايش مساحت سالن مطالعه و ايجاد سايت كامپيوتر از جمله اقدامات عمراني در اين بخش است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: