• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-10784-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

رییس اتحادیه صادرکنندگان خراسان رضوی:

بخش‌ها نباید تضاد منافع خود را بر سر یکدیگر خراب کنند

رییس اتحادیه صادرکنندگان خراسان رضوی گفت: بخش‌ها نباید تضاد منافع خود را بر سر یکدیگر خراب کنند، این موضوع نکته مهمی است که در بخش کشاورزی و معدن و ... وجود دارد. 

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدحسین روشنک امروز در جلسه کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی استان، اظهار کرد: کمیسیون‌ها اختیار قانون‌گذاری ندارند و این اختیار در حد مشاوره و ایجاد فضای مناسب است که در این زمینه کمیسیون‌های اتاق بسیار موفق عمل کردند.

وی ادامه داد: کمیسیون‌ها دریچه اتاق به سمت اعضا هستند و این کمیسیون‌ها می‌توانند در تصمیم‌گیری‌ها به بهترین شکل عمل کنند.

رییس اتحادیه صادرکنندگان خراسان رضوی افزود: یک جوی برای معدن و معدن کاران همیشه مطرح است که معادن در بخش صادرات خام فروشی انجام می‌دهند که این امر به نوعی سو استفاده است.

روشنک با بیان اینکه بخش‌ها نباید تضاد منافع خود را بر سر یکدیگر خراب کنند، تصریح کرد: این موضوع نکته مهمی است که در بخش کشاورزی و معدن و ... وجود دارد. 

در ادامه نیز علی رسولیان در این جلسه تاکید کرد: تاکید آقای رزم حسینی در مراسم معارفه خود بر موضوع اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بود.

وی اضافه کرد: عده‌ای از همکاران ما در رابطه معادن و صنایع برای محیط زیست نگرانی‌هایی داشتند که ماده 11 قانون هوای پاک ابلاغ شده و این ماده را به حوزه اقتصادی تفویض داده‌اند و این امر فرصت خوبی است برای بخش خصوصی که بتواند موانع موجود در این مسیر را رفع کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: