• یکشنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9710-12087-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

رییس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی شمال شرق کشور خبرداد؛

اعزام 12 گروه هنری به جشنواره تئاتر میثاق ارتش جمهوری اسلامی ایران

رییس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی شمال شرق کشور گفت: از کل پدافند هوایی 12 گروه به این جشنواره اعزام خواهند شد که برترین آن‌ها به ارتش اعزام خواهند شد و اگر در این سطح نیز مقام بیاورند در جشنواره میثاق و فجر کشوری شرکت خواهند کرد.

حجت السلام و المسلمین سید مهدی سیدی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، خصوص ارزیابی خود از جشنواره میثاق ارتش جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: خوشبختانه در سطح ارتش مسابقات و جشنواره‌های خوبی برگزار می‌شود و همانطور که در کارهای فرهنگی، قرآنی و ورزشی در سطح ارتش سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران مسابقاتی را برگزار می‌کند در سطح هنر تئاتر نیز جشنواره‌ای را هرساله برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: در این جشنواره‌ها نیروهای مسلح علی‌الخصوص ارتش شرکت می‌کنند. در حال حاضر از پدافند هوایی مشهد نیز دو گروه راغ به این جشنواره اعزام کردیم که در مرحله اول در سطح نیروها برگزار می‌شود و برترین آن به مسابقات آجا و ارتش خواهند رفت.

رییس عقیدت سیاسی پدافند هوایی شمال شرق کشور افزود: پدافند هوایی مشهد در این جشنواره با دو کار به عنوان «اولین سیلی» و «به بلندای سوباشی» نیز شرکت خواهند کرد که محل برگزاری این جشنواره بابلسر است.

سیدی بیان کرد: از کل پدافند هوایی 12 گروه به این جشنواره اعزام خواهند شد که برترین آن‌ها به ارتش اعزام خواهند شد و اگر در این سطح نیز مقام بیاورند در جشنواره میثاق و فجر کشوری شرکت خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: مشهد با توجه به آنکه مرکز فرهنگی جهان اسلام است و مردم این شهر نیز به طبع بسیار فرهنگ دوست هستند و مسئولان نیز در راستای این خواسته مردم به خوبی عمل کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: