• سه شنبه ۲۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-8888-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دانشور: وقتی مسابقه تدارکاتی نرویم، نتیجه خوبی هم نمی گیریم/ افت نکرده بودم

رکابزن سرعتی ایران گفت: من برای قهرمانی آسیا افت نکرده بودم و تمرینات خوبی در کمپ سوئیس داشتم اما باید در مسابقات تدارکاتی شرکت کنیم تا بتوانیم نتیجه بگیریم

محمد دانشور در گفتگو با ایسنا درباره ی ناکامی خود در مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا و اینکه گفته می‌شد افت کرده است، بیان کرد: شرایط من عالی بود البته در یکی از مراحل لیگ تصمیم گرفتم یکی از دوستانم اول شود که بعد گفته شد افت کرده‌ام و ضعیف شده‌ام. در قهرمانی آسیا هم شرایطم بد نبود اما در فینال یک کیلومتر آن طور که باید پایم نچرخید و متاسفانه مدال نگرفتم.

دانشور در پاسخ به این پرسش که چرا در ماده کایرین نتوانست به مراحل بالاتر صعود کند، گفت: سطح مسابقه کایرین در حد کاپ های جهانی شده و اگر ۲-۳ سال پیش تنها دو، سه رقیب داشتم الان هر ۲۱نفر که در مسابقه شرکت می کنند رقیب قوی هستند. راه حل اینکه دوباره به شرایط قبل برگردیم این است که در مسابقات بیشتری شرکت کنیم. وقتی مسابقه ای شرکت نکنیم ، ۱۰۰درصد نتیجه خوبی هم نمی گیریم.

رکابزن سرعتی ایران در پاسخ به این پرسش که حضور در کمپ سوئیس هم به نظر می رسد نتوانست به او برای مدال آوری در قهرمانی آسیا کمکی کند، تصریح کرد: تمرینات در کمپ سوئیس عالی بود اما بحث این است، هر چقدر هم که تمرینات عالی باشد اما باید بازهم در مسابقه تدارکاتی شرکت کنیم تا بتوانیم نتیجه بگیریم در غیر این صورت تمرین تنها بی فایده است. من هم در کمپ سوئیس فقط تمرین داشتم و مسابقه ای شرکت نکردم.

دانشور در مورد اینکه با شرایط فعلی شانسی برای گرفتن سهمیه المپیک دارد یا خیر، تاکید کرد: شرایط سخت تر شده اما انگیزه من تغییری نکرده است. من همچنان با مربی کمپ سوئیس در ارتباط هستم و اگر بتوانم جزو تیم کمپ باشم و به مسابقات بروم امکانش هست که بتوانم سهمیه المپیک بگیرم. من برای گرفتن سهیمه المپیک با قدرت تلاش می کنم و این طور نیست که کنار کشیده باشم امیدوارم بقیه هم کنارم باشند، اگر هم نباشند من بازهم تلاشم را می کنم.

او در پایان با اشاره به اینکه رقبایش تمام کاپ‌های جهانی را شرکت می‌کنند و در آسیا هم همچنان جزو مدعیان هستند، تصریح کرد: این شرایط به شدت ناراحت کننده است اما متاسفانه با این ناراحتی ما کسی همدردی نمی کند و اگر نتیجه نگیری بقیه بیشتر تنهایت می گذارند. این اتفاق هم که مدال نگرفتیم  ۱۰۰درصد راضی کننده نیست اما وقتی تیم های باشگاهی حمایت نمی کنند و فدراسیون هم بودجه ندارد چه کار می توان کرد؟

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: