• دوشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-2388-5
  • خبرنگار : 15288
  • منبع خبر : ----

شهناز رمارم مطرح کرد:

تصویب ردیف بودجه برای حمایت از ورزش قهرمانی

شهناز رمارم گفت: برای اولین بار ردیف بودجه برای حمایت از ورزش قهرمانی در بودجه سال ۹۸ باز می‌کنیم.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، عضو شورای شهر مشهد در خصوص حمایت از ورزش قهرمانی اظهار کرد: علی مرادی برای وزنه برداری بانوان قدم مهمی برداشته است. در کمتر از ۱۸ ماه که از ریاست ایشان در فدراسیون می‌گذرد وزنه برداری بانوان را به این مقطع رسانده‌اند و توانسته‌اند در عرصه‌ی بین‌المللی حرف برای گفتن داشته باشند

وی خاطر نشان کرد: مدتی پیش علیرضا حبیب‌پور، سرپرست سابق هیئت وزنه‌برداری خراسان رضوی و همکارانشان در اداره کل ورزش و جوانان، میزبان مسابقات کشوری وزنه برداری بانوان بودند. ۱۸۰ بانوی وزنه بردار در این رقابت‌ها شرکت کردند که این تعداد شرکت کننده بعد از یک سال، جای تبریک به جامعه ورزش بانوان و اعضای فدراسیون وزنه برداری دارد.

عضو شورای شهر مشهد بیان کرد: برای بانوان وزنه بردار آرزوی توفیق دارم، نه به عنوان این که بانو هستند بلکه به عنوان عضوی از جامعه که استعدادی در این عرصه دارند. وزنه برداری یک فن و مهارت است و در دنیای امروز زنان نیز در این مهارت حرفی برای گفتن دارند. از اینکه این زمینه را فراهم کردید به عنوان یک عضو جامعه بانوان تشکر می‌کنم.

رمارم تصریح کرد: وزنه برداری استان خراسان رضوی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بی‌نظیری دارد. ما نیز در شورای شهر مشهد و شهرداری قول دادیم که نشاط را به جامعه برگردانیم. ورزش نقش بزرگی در نشاط دارد بنابراین در استان و مخصوصاً مشهد پای کار ورزش آمدیم.

وی عنوان کرد: علاوه بر بودجه‌ای که برای ورزش می‌گذاریم برای اولین بار یک ردیف بودجه در بودجه ۹۸ باز می‌کنیم. با اینکه بودجه سال ۹۷ انقباضی بود و در بسیاری از بخش‌ها کاهش داشتیم اما ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان از بودجه ۹۷ که در سال گذشته پیش بینی نشده بود و از ورزش قهرمانی در طول سال حمایت کرده بودیم در اصلاحات بودجه در کانون فرهنگی مطرح شد.

عضو شورای شهر مشهد اضافه کرد: این موضوع به عنوان یک ردیف بودجه تصویب می‌شود که سالیان بعد نیز هر فردی بیاید باید برای بودجه قهرمانی حتماً آن را ببیند و نمی‌تواند از این ردیف‌ها بگذرد یا آن‌ها را حذف کند. در سال ۹۸ برای آن پیش بینی می‌کنیم و پای کار همه قهرمانان و ورزشکاران خود هستیم.

رمارم گفت: شورای شهر پنجم خاضعانه و متواضعانه از همه شما که در عرصه ورزش هستید، با همه کمبودها و ناملایمات می‌سازید و نشاط و سرزندگی را به جامعه هدیه می‌کنید، تقدیر و تشکر می‌کند. امیدوارم در کنار یکدیگر بتوانیم شهری خوب داشته باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: