• دوشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-2488-5
  • خبرنگار : 15291
  • منبع خبر : ----

داوودی: پالایش‌نفت مدعی نیست

ملی‌پوش تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: با وجود اینکه در بین سه تیم بالای جدول هستیم اما خود را مدعی نمی‌دانیم.

آرن داوودی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص پیروزی تیمش مقابل آویژه صنعت پارسا اظهارکرد: بازی را خوب شروع کردیم. زمین بازی بسیار بد و سفت بود و به همین دلیل اذیت شدیم اما به هرحال بازیکنان هر دو تیم سالم و بدون مصدومیت از زمین بازی بیرون آمدند.

وی ادامه داد: چیزی که ما را تحت فشار می‌گذاشت و اذیت می‌کرد، نحوه بازی بازیکنان حریف بود. خطاهای متعدد از سوی بازیکنان صورت می‌گرفت که برای بسیاری از آن‌ها هم داور سوت نزد. اگر قرار بود تمام خطاها گرفته شود، فکر می‌کنم 10نفر از تیم آویژه، 5 خطائه می‌شدند. همین موضوع باعث شد که روند بازی در برخی لحظات تغییر کند اما خدا را شکر می‌کنم که همه بازیکنان از زمین بازی سالم بیرون آمدند و بازی را بردیم.

ملی‌پوش تیم ملی ایران تصریح کرد: مسلما جوان بودن باعث می‌شود که بازیکنان احساساتی شوند اما جوانان نیاز به کار و تلاش زیاد دارند تا بتواند به تمرکز لازم برسند. زمانی که برای شوت زدن بلند می‌شویم در هنگام فرودآمدن بازیکن حریف نباید پای خود را زیر پای بازیکنی که به قصد شوت به هوا پریده بگذارد چراکه ممکن است پیچش مچ پا و زانو باعث آسیب‌دیدگی می‌شود.

داوودی افزود: تمام بازیکنان باید سعی در انجام بازی جوانمردانه داشته‌ باشند و در هنگام پایین آمدن بازیکن کاری نکند که موجب آسیب دیدن وی شود. باید حواسمان باشد تا هر دو تیم آسیب نبینند. هر دوتیم بازیکنان بزرگی دارند چه جوان‌های مشهدی و چه بازیکنان باتجربه تیم ما. آسیب‌دیدگی باعث می‌شود بسکتبال ایران ضرر ببیند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم پالایش نفت آبادان می‌تواند در کورس با دو تیم بالایی جدول از آن‌ها پیشی گیرد یا خیر، توضیح داد: اتفاقا مدعی نیستیم و فقط به فکر این هستیم که کارمان را به نحو احسن انجام دهیم. به نسبت دو تیم دیگر، بضاعت‌مان در حد آن‌ها نیست و بازیکن خوب هم کم داریم. هر دوتیم رقیب، بازیکن خارجی در اختیار دارند، شیمیدر که در حال حاضر یار خارجی دارد و شنیدم که پتروشیمی هم به دنبال جذب بسکتبالیست خارجی است و امیدواریم در پایان فصل عملکرد خوبی داشته‌باشیم.

بازیکن تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان اضافه کرد: بسکتبال 40 دقیقه است و اگر هر بازیکن بخواهد در این مدت به طور یکنواخت بازی کند، بسیار سخت است. باید تمام تمرکز را روی تعداد بازیکن معطوف کنیم؛ به نسبت بودجه‌ای که امسال داشتیم نتوانستیم بازیکن جذب کینم و باعث شد که تیم از لحاظ تعداد بازیکن کمی به مشکل بخورد.

داوودی در خصوص ادامه لیگ و پیش‌بینی‌اش برای تیم پالایش نفت آبادان گفت: بازی به بازی فکر می‌کنیم. بازی با مشهد تمام شد و فقط به بازی با تیم نیروی زمینی فکر می‌کنیم.

وی در خصوص نقش بازیکنان باتجربه و ملی‌پوش در مدیریت تیم در لحظات سخت و حساس تشریح کرد: یکی از وظایف من در تیم همین است. باید تیم را مدیریت کنم و اختلاف با حریف را حفظ کنیم. به عنوان گارد راس در تیم پالایش به کمک بازیکنانی که در کنارم بازی می‌کنند، مدیریت و کنترل و هماهنگی تیم را انجام دادم و توانستیم پیروزی این دیدار باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: