• دوشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9711-3286-5
  • خبرنگار : 15219
  • منبع خبر : ----

ویژه برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت دهه فجر

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: همزمان با دهه فجر 54 واحد بهداشتی درمانی افتتاح خواهد شد و در کنار آن برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی متنوعی در دانشگاه درنظر گرفته‌ایم.

حسین خوبان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، اظهار کرد: همزمان با دهه فجر 54 واحد بهداشتی درمانی افتتاح خواهد شد که احتمالا به صورت نمادین در ستاد مرکز شماره پنج واقع در خیابان سیدی اتفاق خواهد افتاد.

وی افزود: برگزاری نمایشگاه‌های کوچک در ورودی واحدهای تابعه دانشگاه‌ها برای معرفی خدماتی که در طول این چند سال انجام شده است، تعدادی از کارکنان به صورت نمادین ورود امام خمینی (ره) را در میدان شهدا که هر سال انجام می‌شد را برگزار و به آن محل خواهند رفت، همزمان با این برنامه‌ نمایشگاهی از دستاوردهای چهل ساله انقلاب در خوابگاه دانشگاه برای دانشجویان برگزار خواهد شد. موضوعات دیگری مانند آذین بندی واحدها که هر ساله در دانشگاه علوم پزشکی انجام می‌شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: 15 تیم بهداشتی درمانی برای خدمات بهداشتی درمانی در حاشیه شهر و در قالب خدمات جهادی اعزام خواهند شد، یادوراه شهدا در بیمارستان امام رضا(ع) برگزار می‌شود، برگزاری اردوهای جهادی دانشجویی، برگزاری مسابقات ورزشی برای کارکنان و تقدیر از نخبگان جانباز ورزشی، مراسم کلنگ زنی سالن ورزشی ویژه بانوان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، برگزاری مراسم تقدیر از بانوان مدیر و همسر شهدا، عطر افشانی و غبارروبی مزار شهدا که دانشجویان در آن محل شرکت خواهند کرد و همچنین راهپیمایی 22 بهمن از جمله برنامه‌ها و فعالیت‌هایی است که در دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام خواهد شد.

خوبان در خصوص متفاوت بودن برنامه‌ها نسبت به سال‌های گذشته، خاطر نشان کرد: در هر کدام از واحدهای دانشگاه ممکن است فعالیت‌های دیگری در کنار این برنامه‌ها داشته باشند و هر سال برنامه‌ها نسبت به سال گذشته تغییر می‌کنند به عنوان مثال در سال جاری ورود امام(ره) و نیز شرکت در راهپیمایی برنامه‌هایی است که به تازگی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد اتفاق افتاده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: