• چهارشنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9711-3090-5
  • خبرنگار : 15130
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی:

همه سنگ‌ها را نباید به طرف دولت پرتاب کرد

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: همه سنگ‌ها را نباید به طرف دولت و حاکمیت پرتاب کرد، تمام ارکان دموکراسی در کشور مسئول هستند.

به گزارش ایسنا– منطقه خراسان، عباس محمدیان در نشست با فرماندار و مسئولان اجرائی شهرستان گناباد اظهار کرد: کاروان رسانه انقلاب استان خراسان رضوی اولین کاروان در کشور بوده که با هدف معرفی دستاوردهای انقلاب، ایجاد انگیزه خدمت و نیز ایجاد پل ارتباطی به جا و درست مردم با مسئولان راه‌اندازی شده است.

وی گفت: دشمن در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به دنبال اختلاف‌افکنی و ناامید کردن مردم است و رسانه‌ها باید مطالبات به حق مردم را بیان کنند و مسئولان نیز باید گره‌گشای مشکلات مردم باشند، چراکه اگر مردم نباشند مسئولان و دولت نیز وجود ندارند؛ همچنین مردمی‌ترین نظام دموکراسی دنیا را جمهوری اسلامی دارد.

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی افزود: دشمن در شرایط فعلی سعی دارد اعتماد اقشار مختلف مردم به نظام را کم کرده و از این مسیر به اهداف خود دست یابد.

محمدیان اضافه کرد: کاروان رسانه‌ای انقلاب سعی می‌کند با ایجاد زمینه لازم، فضای گفت‌وگو بین مسئولان، اصحاب رسانه و مردم را در شهرهای مختلف خراسان رضوی ایجاد کند.

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان اظهار کرد: باید وظایفی که دولت‌مردان به مردم و انتظاراتی که مردم از دولتمردان دارند به طور منطقی مطرح شده و آزادی حقوقی و مدنی برای شهروندان محقق شود.

بسیج رسانه خراسان رضوی در قالب اولین کاروان رسانه انقلاب در دومین ایستگاه توقف خود در شهرستان گناباد حضور یافت؛ برگزاری نشست با مسئولان اجرائی گناباد، برنامه تریبون آزاد با حضور مردم در مرکز شهر، بازدید از سه واحد صنعتی، روستای هدف گردشگری ریاب و دیدار با خانواده شهیدان دوستدار از عناوین برنامه‌های کاروان رسانه انقلاب در این شهرستان بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: