• جمعه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-4584-5
  • خبرنگار : 15207
  • منبع خبر : ----

رحیمی‌جهان‌آبادی در گفت‌وگو با ایسنا:

هیچ‌گونه توقیف واردات گوشتی در گمرک دوغارون اتفاق نیفتاده است

رییس فراکسیون مرزنشینان با اشاره به انتشار خبری مبنی بر توقیف محموله گوشت در مرز دوغارون و وجود مافیای گوشت در کشور گفت: این خبر از ریشه و بنیان کذب است.
 
جلیل رحیمی‌‌جهان‌آبادی در گفت‌وگو با ایسنا-منطقه خراسان بیان کرد: اخیرا در فضای مجازی و رسانه‌ای کشور خبری مبنی بر توقیف یک محموله شش کامیون گوشت که از هرات قرار بوده وارد کشور شود منتشر شده است و قصد داشته‌اند با انتشار این خبر به مردم القا کنند که یک مافیا گوشت در کشور وجود دارد که جلوی واردات گوشت را گرفته‌ است و می‌توان گوشت ارزان وارد اما مافیا مانع می‌شود.
 
وی تصریح کرد: بعنوان نماینده مردم شریف تربت‌جام، تایباد‌، باخرز و صالح‌آباد در مجلس شورای اسلامی که گمرک دوغارون هم در این حوزه انتخاباتی وجود دارد، پس از کسب اطلاع از مسئولین گمرک و استانی متوجه شدیم این خبر کذب محض است و با قصد دیگری افراد این خبر را منتشر کرده‌اند.
 
رحیمی‌جهان‌آبادی افزود: افراد با نشر اکاذیب و تشویشف اذهان عمومی به هدف سیاه‌نمایی وضعیت کشور، تخریب علیه نظام و نهادهای خدمتگذار در نظام تلاش می‌کنند به آبروی این نهادها ضربه بزنند و چنین افرادی دلسوز مردم نیستند.
 
وی عنوان کرد: درست است که شرایط اقتصادی کشور و بازار تنش‌ها و نوسان‌هایی دارد اما نشر این اخبار نادرست و دروغ که پیشینه زیادی هم چنین افرادی در حوزه‌های دیگر دارند و ذهن مردم را آشفته می‌کنند کار غیراخلاقی و غیرقانونی است.
 
این نماینده مجلس تاکید کرد: ایجاد بدبینی علیه نظام و نهادهای حکومتی، اقدام علیه آرامش و امنیت مردم است و متاسفم این اخبار از سوی افرادی مطرح می‌شود که ادعای حمایت از نظام را دارند اما برای تخریب دولت و نگاه جناحی‌شان این اقدامات را انجام می‌دهند ولی متوجه نیستند که سر شاخه نشسته‌اند و انتهای شاخه را می‌بُرند و درواقع به اصل نظام، اعتماد و آرامش مردم آسیب وارد می‌کنند.
 
رحیمی‌جهان‌آبادی گفت: نه محموله‌ای در گمرک دوغارون توقیف شده و نه مجموعه‌ای وجود دارد که بخواهد جلوی واردات گوشت را بگیرد و واردات گوشت از بسیاری از کشورها من‌جمله افغانستان صورت می‌پذیرد. همچنین برای واردات گوشت از هر کشوری همانند سایر کالاهای خوراکی، یکسری مقررات بهداشتی و اداری مثل بررسی بارنامه وجود دارد که برای تضمین و تامین سلامت مردم است و بجز اجرای چنین مواردی در گمرک‌ها که طبق زمان استاندارد هم انجام می‌شوند هیچ توقف دیگری وجود ندارد.
 
وی خاطرنشان کرد: انتشار این اخبار کذب فقط برای بدبینی علیه نظام و دولت است و هیچ‌گونه توقیف واردات گوشتی در گمرک دوغارون اتفاق نیفتاده و مافیایی هم در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: