• جمعه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-4185-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

استاندار تأکید کرد:

لزوم مدیریت واحد آب و خاک/ دغدغه تأمین آب داریم

استاندار خراسان رضوی بر لزوم مدیریت واحد آب و خاک در استان تأکید کرد.
 
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، علی‌رضا رزم حسینی در مراسم تودیع و معارفه مدیران شرکت‌های آب و فاضلاب، برق منطقه‌ای و توزیع برق خراسان رضوی که شامگاه گذشته در محل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی برگزار شد با تأکید بر لزوم مدیریت واحد آب و خاک در استان، گفت: متأسفانه از یک سو جهاد کشاورزی برای افزایش محصولات کشاورزی به مصرف هرچه بیشتر آب می‌پردازد و از سوی یگر آب منطقه‌ای باید به فکر تأمین آب باشد.
 
وی ادامه داد: در این شرایط چاره‌ای جز این نداریم که در استان مدیریت واحد آب و خاک را انجام دهیم.
 
رزم حسینی تصریح کرد: ما دغدغه تأمین آب استان را داریم و می‌توان با کمک شرکت‌های توسعه‌گرا این کار را در استان انجام دهیم.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: 40 سال کشور را با دولت اداره کرده‌ایم، اما اکنون می‌خواهیم در خراسان رضوی متفاوت عمل کرده و استان را با شرکت‌هایی که سرمایه مادی و انسانی بالایی دارند مدیریت کنیم.
 
استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: توان بسیار نیروی انسانی در استام به نحو مطلوبی می‌تواند زیرساخت‌های لازم در حوزه‌های مختلف به ویژه آب و خاک را فراهم کند.
 
وی با اشاره به گسترش خطوط برق در تمام مناطق استان، تصریح کرد: با این وجود مردم توسعه پیدا نکرده‌اند و فقیرتر شده‌اند. آب تمام شده و مردم به سمت حاشیه شهر مشهد هجوم آورده‌اند.
 
رزم حسینی اضافه کرد: با تجربه‌ای که در کرمان داشتیم، استان را به 12 منطقه اقتصادی تقسیم کرده‌ایم و تاکنون 6 منطقه را به مدیران توسعه‌گرا تحت عنوان مدیر اقتصاد مقاومتی سپرده‌ایم. اطمینان دارم اگر دولت تنها نقش کارگزاری داشته باشد و با مردم با صداقات حرف زده و عامرانه برخورد نکند، حتماً مردم پای کار می‌آیند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: