• شنبه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9711-3791-5
  • خبرنگار : 15259
  • منبع خبر : ----

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی:

استفاده از پارکینگ‌های زیرگذر حرم مطهر تا زمان ایجاد جایگزین مناسب ادامه دارد

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: استفاده از پارکینگ‌های زیرگذر حرم مطهر تا زمان ایجاد جایگزین مناسب ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از آستان نیوز، سیدخلیل منبتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آستان قدس رضوی همواره به رفاه حال زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) توجه ویژه دارد و تسهیل امر زیارت را وظیفه اصلی خود می‌داند و به موضوع زیرگذر و پارکینگ‌های حرم مطهر نیز از همین منظر می‌نگرد.

وی ادامه داد: همواره یکی از دغدغه‌های زائران مشکل پارک ماشین در اطراف حرم مطهر بوده که از سال‌ها پیش زیرگذر حرم مطهر به عنوان پارکینگ مورد استفاده قرار می‌گرفته است.

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی تاکید کرد: این رویه تا زمانی که مدیریت شهری مشهد پارکینگ‌های مناسبی جهت رفاه حال زائران در نزدیکی حرم مطهر جایگزین نکند، ادامه خواهد داشت و زائران بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) می‌توانند از پارکینگ‌های زیرگذر حرم مطهر استفاده کنند.

منبتی تأکید کرد: آستان قدس رضوی سال‌هاست آمادگی خود را برای همکاری با شورای ترافیک، استانداری خراسان رضوی و شهرداری مشهد در جهت حل معضلات ترافیکی اطراف حرم مطهر اعلام داشته و طبیعی است در این خصوص از تصمیماتی که منجر به رفاه حال بیشتر قاطبه زائران و مجاوران می‌شود، استقبال و حمایت می‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: