• شنبه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-7914-5
  • خبرنگار : 15263
  • منبع خبر : ----

انجام روزانه 5 هزار عملیات پلیسی در خراسان رضوی

فرمانده انتظامی استان با تأکید بر ضرورت و تعالی و استانداردسازی رفتار کارکنان، از 5 هزار عملیات پلیسی روزانه در خراسان‌رضوی خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمدکاظم تقوی در حاشیه کارگاه تخصصی تعالی و استانداردسازی رفتار کارکنان انتظامی که در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان مشهد برگزار شد، اظهار کرد: اخلاق‌مداری و قانون‌محوری دو رکن اساسی کار پلیس است. رؤسای کلانتری‌ها بایستی گوش شنوای خواسته‌های مردم باشند و موظف هستند ضمن هدایت و آموزش کارکنان کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها، خواسته‌ها و انتظارات مردم را برآورده سازند.

وی افزود: روزانه 10 هزار تماس تلفنی با فوریت‌های پلیسی 110 در استان خراسان‌رضوی برقرار می‌شود. از این تعداد 5 هزار تماس مردمی منجر به عملیات انتظامی می‌شود. در این زمینه آنچه که اهمیت دارد مهارت‌گرایی، علمی‌نگری، به‌روزبودن و کارآمدی پلیس است. اگر همراه با علم، اخلاق را نیز محور اعمال و رفتار خود قرار دهیم حرفی برای گفتن خواهیم داشت. 

تقوی ادامه داد: کارگاه استانداردسازی و تعالی رفتار کارکنان به مدت سه روز با حضور کارکنان کلانتری‌های مشهد و حضور اساتید مجرب دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: