• یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-2988-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

قوچان‌نژاد: مصدوميت‌ها بلاي جان‌ پیام شده‌است

سرمربي پيام مشهد گفت: استفاده از بازيكنان جوان و جانشين، تبعات خاص خود را دارد، اما همچون گذشته پاي تبعات میدان دادن به اين بازيكنان نيز مي‌ايستم. 

جبار قوچان‌ن‍ژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشي ايسنا- منطقه خراسان، در خصوص پيروزي تيمش مقابل دورنا اروميه در هفته بيست و دوم ليگ برتر واليبال اظهار كرد: دورنا تيم خيلي خوبي است، دو هفته پيش تيم پرمهره شهرداري گنبد را 3 بر صفر با پيروزي پشت‌سر گذاشته بود، اما به وسيله سرويس‌ها توانستيم فشار زيادي به اين تيم وارد كنيم.

وي افزود: مصدوميت تيم‌مان را رها نمي‌كند. سعيد مصطفي‌وند و امين علوي را به دليل مصدوميت در اين ديدار در اختيار نداشتيم و محکوم به استفاده از بازيكنان جوان و بومي مشهدي شدم. بازي نوسان داشت، اما كسب پيروزي و تثبيت جايگاه‌مان در جدول راضي كننده است.

سرمربي پيام مشهد در خصوص بازيكنان ذخيره پيام خاطرنشان كرد: استفاده از بازيكنان جانشين تبعات خاص خودش را دارد كه 10 تا 15 سال است پاي اين تبعات ايستاده‌ام و باز هم پاي اين بازيكنان مي‌ايستم. بازيكنان خوبي دارم، فقط كمي بايد به آن‌ها اعتماد به نفس بدهيم.

قوچان‌نژاد در خصوص چگونگي وضعيت پيام با وجود مصدوميت‌هاي اخير در مرحله پلي‌آف گفت: مصطفي‌وند در زير زانو با پارگي عضله روبرو شده و امين علوي نيز به دليل فشردگي مسابقات، دچار كمر درد شديدي شده كه درباره بازي آتي پيام در خصوص اين دو بازيكن نگرانيم. اميدوارم خدا كمك‌مان كند و اين بازيكنان به پلي‌آف برسند.

وي در خصوص سه ديدار حساس آتي پيام عنوان كرد: بايد مديريت كنيم و وضعيت ساير تيم‌ها را نيز مورد بررسي قرار دهيم. سه بازي سنگين پيش‌رو خواهيم داشت و نتيجه گرفتن در اين سه ديدار خيلي سخت خواهدبود. هيچ‌وقت حريف دست و پا بسته‌اي نبوديم و براي گرفتن نتيجه به تهران خواهيم رفت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: