• یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9711-5490-5
  • خبرنگار : 15130
  • منبع خبر : ----

بازداشت عامل انفجار مجتمع مسکن مهر گلبهار

شهردار گلبهار از بازداشت عامل انفجار مجتمع مسکن مهر این شهر خبر داد.

برات‌علی خاکپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، عنوان کرد: فردی که به دلیل استفاده غیرمجاز باعث ایجاد خسارت به 16 واحد مسکونی مجتمع مسکن مهر گلبهار شده بود، بازداشت شده است.

وی افزود: ساعت 12:30 ظهر جمعه مامور شرکت گاز، انشعاب یک واحد مسکونی در طبقه همکف یک مجتمع 16 واحدی مسکن مهر گلبهار را به دلیل بدهی، قطع کرده و کنتور گاز را با خود می‌برد؛ اما مستأجر ساکن آن واحد، به صورت خودسرانه و غیرقانونی با لوله‌های آب نسبت به وصل مجدد گاز اقدام می‌کند.

شهردار گلبهار بیان کرد: این اقدام غیرمجاز و گازکشی غیراصولی و نیز فشار زیاد گاز، باعث نشت گاز در آن واحد شده و حتی از طریق کانال کولر، به سایر واحدها نیز سرایت می‌کند که در نهایت در اثر ایجاد یک جرقه، انفجار مهیبی به وقوع می‌پیوندد.

خاکپور ادامه داد: شدت انفجار به حدی بوده که دیوارهای آن واحد از سه طرف به شدت تخریب شده و به همه 16 واحد مسکونی آن مجتمع نیز به نوعی خسارت‌هایی وارد می‌شود؛ همچنین در این حادثه 2 نفر مصدوم شدند که توسط اورژانس روانه بیمارستان شده و پس از بهبودی مرخص شدند.

شهردار گلبهار گفت: بعد از این حادثه جلسه ستاد بحران تشکیل گردید و برای اسکان موقت ساکنان این مجتمع، تدابیری اتخاذ شد و سازمان‌های خدمات‌رسان نظیر آب، برق و گاز نیز موظف به کنترل وضعیت محل شده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: