• دوشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9711-7086-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت گرفت

افتتاح نخستین مرکز توسعه واحدهای فناور پارک ICT در مشهد

نخستین مرکز توسعه واحدهای فناور پارک ICT با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و استاندار خراسان رضوی امروز ظهر در ساختمان پست بانک مشهد افتتاح شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، نخستین مرکز توسعه واحدهای فناور پارک ICT و شتابدهنده گرین تک با حضورمحمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و علیرضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی امروز ظهر در ساختمان پست بانک مشهد افتتاح شد.

مهدی محمدی، مدیرعامل هلدینگ دانش بنیان گرین وب با اشاره به نخستین مرکز توسعه واحدهای فناور پارک ICT و شتابدهنده گرین تک اظهار کرد: هدف از راه اندازی این مرکز این است که شرکت های فعال در حوزه ای تی و ای سی تی در کنار یکدیگر جمع شوند تا با یکدیگر هم افزایی بیشتری داشته باشند و  بستر لازم برای رشد آن ها ایجاد شود تا در آینده به شرکت های بزرگ کشوری تبدیل شوند. 

وی ادامه داد: انتخاب خراسان رضوی به عنوان اولین پایلوت این پروژه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، انتخاب مطلوبی بوده است چراکه مشهد قطب ای تی کشور محسوب می شود و ایجاد این دفتر در خراسان رضوی می تواند کمک کند انرژی بیشتری به این حوزه در استان تزریق شود و اتفاقات بهتری در این زمینه رخ دهد.

محمدی در خصوص فعالیت‌های شتاب دهنده گرین وب خاطرنشان کرد: هدف ما حمایت از استارت آپ هایی است که  محصولتشان قابلیت صادرات به خارج کشور را داشته باشد و بتواند زنجیره تامین یکی از شرکت‌های بزرگ کشور را تامین و تکمیل کنند و محصولات خود را به آن‌ ها ارایه کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: