• چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-11614-5
  • خبرنگار : 15186
  • منبع خبر : ----

افتتاح همزمان 120 پروژه شهرداری به مناسبت دهه فجر

شهردار مشهد ضمن اشاره به افتتاح 120 پروژه شهرداری به مناسبت دهه فجر گفت: اعتبار این پروژه ها بالغ بر50 میلیارد تومان بوده است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان،  محمدرضا کلایی امروز در مراسم بهره‌برداری همزمان از 120 پروژه شهری که در زورخانه رستم دستان منطقه 4 مشهد برگزار شد، اظهار کرد: همواره بر اتمام پروژه‌های نیمه تمام و احیای سنت‌های ملی و آیین‌هایی که در آن اخلاق و جوانمردی وجود دارد، اهتمام داشته‌ایم. شهرداری وظیفه دارد تمام توان خود را به کار بگیرد و تمام پروژه‌ها ناتمام قبلی را تمام و پروژه های جدید را آغاز کند. 

وی ادامه داد: همزمان با افتتاح این زورخانه 119  پروژه دیگر در مناطق مختلف مشهد افتتاح می‌شود. اعتبار این پروژه ها بالغ بر50 میلیارد تومان بوده است.

شهردار مشهد تصریح کرد: سال ۹۸ با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده‌ایم، سال بسیار پرکاری برای ما خواهد بود. از الان تا نوروز با تمام توان پیش می‌رویم و شهر را  برای نوروز آماده کنیم تا در این ایام که فشار اقتصادی روی مردم است، مقداری از بار ذهنی مردم را کاهش دهیم.

 کلایی با اشاره به اینکه «یک بخش از رابطه ما با شورای شهر رسمی و بخشی دیگر رابطه غیررسمی است»، گفت: بزرگواران در شورا علاوه‌بر اینکه  وظیفه رسمی و نظارتی  خود را انجام می دهند، برای ما کمک‌کار فکری هستند  و در تقسیم کار نانوشته‌ای حوزه‌های مختلف مدیریت شهری را پیگیری می کنند و با مردم در ارتباط هستند. 

وی اضافه کرد: بارزترین ویژگی شورای پنجم اتصال به بدنه مردم و انتقال درست و اولویت بندی شده نظرات مردم به مدیریت شهری است؛ می‌شود با مردم ارتباط داشت اما مطالبات آنها را به صورت خام به بدنه شهری منتقل کرد، می‌شود با مردم ارتباط نداشت و منویاتی که مورد نظر اعضای شوراست را از مدیریت شهری درخواست کرد اما هنر آن چیزی است که شورای پنجم با پختگی در حال انجام است که هم با بدنه مردمارتباط دارد و خواسته‌های آنها را می‌بیند  و هم اینکه  خواسته‌ها را در قالب برنامه‌ها و مصوبات از مدیریت شهری درخواست می‌کند. ما از این رویکرد تشکر می‌کنیم.

گفتنی است 120 پروژه شهرداری شامل اجرای سیستم روشنایی بلوار سجاد، روکش آسفالت بلوار ابوطالب، آبایاری مکانیکی بلوار طبرسی شمالی، اصلاح و بهسازی پیاده‌روهای خیابان ایثار، خرید و نصب لوازم زمین بازی کودکان بوستان بسیج و... است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: