• شنبه ۲۰ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-4488-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

قهرمانی بانوان جودوکار خراسانی در مسابقات کشوری

بانوان جودوکار خراسانی قهرمان مسابقات کشوری بزرگسالان در رشت شدند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، مرحله انفرادی رقابت‌های جودو قهرمانى بزرگسالان کشور در بخش بانوان در رشت به پایان رسید. تیم جودو بانوان خراسان رضوی با تکتم بیدل و زهرا براشکی به عنوان سرمربی و سرپرست در این رقابت‌ها حضور یافت.

محدثه حسینی، بانوی جودوکار استان مدال طلای وزن منهای ۵۷ کیلوگرم را به ارمغان آورد، زهرا جامعی دیگر نماینده استان نیز مدال ارزشمند نقره کشور را کسب کرد.

مدال‌های تیم جودو استان در رقابت‌های کشوری گیلان را فاطمه شبانی و محیا اکبری در  اوزان ۵۲ و ۶۳ کیلوگرم در روز نخست این مسابقات بدست آوردند.

همچنین آذر دلقندی، داور خراسانی و بین‌المللی رشته جودو و فاطمه تجربه، داور ملی خراسانی نیز در این مسابقات به قضاوت پرداختند.

همچنین در بخش تیمی نیز تیم جودو بانوان خراسان رضوی در این رقابت‌‌ها به قهرمانی دست یافت.

 حسین محمودی با بیان این خبر گفت: ۲۷ دوره رقابت‌های قهرمانی بانوان بزرگسال کشور در بخش تیمی، به میزبانی استان گیلان در رشت برگزار شد.

وی افزود: تیم جودو بانوان خراسان رضوی با برتری مقابل تیم خراسان شمالی در دیدار فینال به مقام قهرمانی بزرگسالان کشور دست یافت.

رییس هیات جودو، جوجیستو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: تیم های بانوان گیلان و آذربایجان شرقی نیز مقام سوم مشترک مسابقات قهرمانی کشور را بدست آوردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: