• یکشنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-8085-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

امیر شهلا در گفت‌وگو با ایسنا:

راه استقلال را تا مرزهای آن درنوردیده‌ایم

یک عضور شورای شهر مشهد گفت: ما راه استقلال را تا مرزهای آن درنوردیده‌ایم و اگر شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را جز شعارهای اصلی این انقلاب قرار دهیم، در حوزه استقلال قطع وابستگی و دست بیگانان از ذخایر کشور را به خوبی ملاحظه می‌کنیم.
 
امیر شهلا در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: امروزه نسلی در فضای عمومی جامعه حاضرند که نه انقلاب را درک کرده و نه توانسته فضای دفاع مقدس را به خوبی درک کند.
 
وی ادامه داد: همچنین در دوره سازندگی نیز شانه‌های خود را زیر بار سازندگی کشور نداده است، امروزه با سوالات بسیار این نسل مواجه هستیم و موظفیم که در حوزه‌های مختلف اعتمادسازی را جز اولویت خود قرار دهیم.
 
این عضو شورای شهر مشهد با بیان اینکه ما باید بتوانیم غنی‌ترین پاسخ‌ها را به این پرسش‌ها بدهیم، بیان کرد: برای ایجاد همسبتگی و انسجام داخلی لازم است که به این پرسش‌ها پاسخ داده شود.
 
شهلا عنوان کرد: ما راه استقلال را تا مرزهای آن درنوردیده‌ایم و اگر شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را جز شعارهای اصلی این انقلاب قرار دهیم، در حوزه استقلال قطع وابستگی و دست بیگانان از ذخایر کشور را به خوبی ملاحظه می‌کنیم.
 
وی با بیان اینکه در حوزه آزادی و جمهوری اسلامی همچنان راه ناپیموده بسیاری داریم، خاطرنشان کرد: باید کمک کنیم تا در حوزه‌های مختلف جمهوری اسلامی ایران نه یک کلمه کم و نه بیشتر را محقق کنیم. 
 
شهلا تصریح کرد: امروزه دنیای غرب یک جنگ نرم‌افزاری و اقتصادی را با جمهوری اسلامی ایران شروع کرده و ما باید یا پای آرمان‌های خود ایستادگی کنیم و یا شانه خالی کنیم.
 
وی با بیان اینکه مردم ما در این مدت نشان دادند که در برابر این اتفاقات شانه خالی نخواهند کرد، گفت: این جنگ یک جنگ تمام عیار است و جز با اتحاد، همبستگی، خون دل خوردن و صبوری کردن در کنار هم موفق نخواهیم بود.
 
این عضو شورای شهر مشهد تاکید کرد: در این فضا هرچه فاصله بین حاکمان و توده مردم کمتر شود و مردم احساس آن را داشته باشند که در کف خیابان و در سنگر مقاومت شاهد حضور مسئولان در کنار خود هستند، با خاطر آسوده می‌توانند صبوری کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: