• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-9285-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

/چهل سالگی انقلاب/

رحیمی جهان آبادی: مردم همواره بابت دفاع از نظام هزینه داده‌اند

نماینده مردم تربت جام در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ما همواره بابت دفاع از نظام هزینه دادند و حتی زمانی که این کشور زیر موشک و بمباران بود به راهپیمایی آمدند.
 
جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت‌وگو با ایسنا-‌منطقه خراسان، با اشاره به اینکه یکی از پشتوانه‌های اصلی قدرت نظام‌های حکومتی در تمام عالم، مردم هستند، اظهار کرد: نظام ما از ابتدا با مردم شروع کرده و مردم بودند که نظام را بر سر کار آوردند و در تمام پیچ و خم حوادث شامل جنگ، حوادث داخلی اوایل انقلاب، دوران تحریم‌ها و سازندگی در کنار نظام بودند.
 
وی با بیان اینکه در حال حاضر کشور تحت فشار اقتصادی بیش از اندازه آمریکایی‌ها است، عنوان کرد: آن‌ها در حال رصد میزان پشتیبانی و حضور مردم در عرصه‌های مختلف هستند و اگر احساس کنند این حضور و پشتوانه شدیدتر شده، فشارهای اقتصادی و تحریم‌ها را شدیدتر علیه ملت ما اعمال خواهند کرد تا به نتیجه مطلوب خود که آسیب زدن به نظام است، برسند.
 
این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: ما نظامی را در خاورمیانه بنا کرده و هزینه استقلال سیاسی خود با تقدیم شهدا و تحمل فشارهای اقتصادی پرداخت کردیم و اکنون در حال رسیدن به مرحله‌ای هستیم که اگر آمریکایی‌ها نتوانند در خاورمیانه مرحله تحریم اقتصادی پیش رو را به نتیجه برسانند که انشاالله نمی‌توانند، مجبور هستند به قدرت این مردم، نظام و جایگاهی که ما در خاورمیانه داریم، تن دهند.
  
این عضو فراکسیون امید خاطرنشان کرد: مردم ما همواره بابت دفاع از نظام هزینه دادند و حتی زمانی که این کشور زیر موشک و بمباران بود به راهپیمایی آمدند اکنون که فشارهای اقتصادی است و ما قطعا اینها را پشت سر خواهیم گذاشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: