• پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9711-13387-5
  • خبرنگار : 15276
  • منبع خبر : ----

/در دایره هنر هفتم/

آخرین هفته بهمن سینماها چگونه می‌گذرد؟

در آخرین هفته از بهمن ماه سال جاری، هم اکنون 18 فیلم سینمایی در 7 سینمای فعال مشهد در حال اکران است.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، «جن زیبا»، «سو تفاهم»، «ضربه فنی»، «ماموریت غیرممکن»، «هت تریک»، «آشغال‌های دوست داشتنی»، «ترانه»، «پارادایس»، «سندباد و سارا»، «اتاق تاریک»، «مارموز»، «پاستاریونی»، «تخته گاز»، «درساژ»،  «قانون مورفی»، «بمب؛ یک عاشقانه»، «دزد و پری 2» و «کلمبوس» بر روی پرده سینماهای مشهد در حال اکران است.

«آشغال‌های دوست‌داشتنی» 

«آشغال‌های دوست‌داشتنی» فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی محسن امیریوسفی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس‌های سینمایی ویلاژتوریست و اطلس در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله شیرین یزدان‌بخش، حبیب رضایی، هدیه تهرانی، نگار جواهریان، صابر ابر و شهاب حسینی ایفای نقش می‌کنند.  

این فیلم در مورد وقایع خاص انتخابات سال 88 است. 

 «جن زیبا» 

«جن زیبا» فیلمی به کارگردانی بایرام فضلی و به تهیه‌کنندگی مهرداد فرید روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس‌های سینمایی هویزه، ویلاژتوریست،اطلس و گلشن در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله فرهاد اصلانی، نرگس یشیلچای، لیلا زارع، علی جعفری، میثم پویان‌فر و غزل فرید ایفای نقش می‌کنند. 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که یدالله مدتی است زنش مرده و شب‌ها شبح می‌بیند که شبح همان بازیگر ترکیه نورگل یشیلچای می باشد....

 «سوتفاهم» 

«سو تفاهم» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی احمدرضا معتمدی و تهیه‌کنندگی جلیل شعبانی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس‌های سینمایی هویزه، ویلاژتوریست، اطلس و گلشن در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله مریلا زارعی، کامبیز دیرباز، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، اکبر عبدی و مهدی فخیم‌زاده ایفای نقش می‌کنند. 

قصه فیلم «سوتفاهم» ماجرای یک گروگان‌گیری است که همه چیز در متن واقعیت پیش می‌رود اما با گذشت زمان این شبهه پیش می‌آید که این حادثه بیشتر شبیه یک «سوتفاهم» یا توهم است؛ و اما در متن توهم هنوز عناصری از واقعیت به چشم می‌آید. همزمان با گسترش این ابهام، ماجرای گروگان‌گیری نیز به پیش می‌رود و …

 «ضربه فنی» 

«ضربه فنی» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی غلامرضا رمضانی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس‌های سینمایی هویزه، ویلاژتوریست و اطلس در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله افشین هاشمی، نسیم ادبی، نازنین احمدی، سیروس همتی، مجید نوروزی، علی ملکیان و حسین لطفی ایفای نقش می‌کنند. 

داستان این فیلم درباره محمد شاگرد درس‌خوان و خوبی است که یکی از شاگردان مدرسه مزاحم او می‌شود. در این میان محمد با یکی از شاگران مدرسه به نام امیر که ورزشکار است آشنا می‌شود و این آشنایی سرنوشت متفاوتی را برای هر سه نفر آن‌ها به دنبال دارد.

 «ماموریت غیرممکن» 

«ماموریت غیرممکن» فیلمی به کارگردانی یعقوب غفاری، نویسندگی اباریس تنظیفی و تهیه‌کنندگی محمود فلاح روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس‌های سینمایی هویزه،ویلاژتوریست و اطلس در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله علی اوجی، پادینا رهنما، سارا خوئینی‌ها، مهران رجبی، نسرین نصرتی، پژمان بازغی، مهران رجبی، حامد همایون، رضا یزدانی و امیرعباس گلاب ایفای نقش می‌کنند. 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که کریم عاشق خوانندگی است و بدون اینکه بداند دلداده مأموری شده که مأموریت دارد فرمولی را از دانشمندی سرقت کند. پس از متوجه شدن این داستان کریم، ۲ راه بیشتر ندارد. 

 «هت تریک» 

«هت‌تریک» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی رامتین لوافی و تهیه‌کنندگی مجید مطلبی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس‌های سینمایی هویزه، ویلاژتوریست،اطلس و گلشن در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله امیر جدیدی، پریناز ایزدیار، ماهور الوند، صابر ابر و همایون ارشادی ایفای نقش می‌کنند. 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که:« یه عبارت بی‌مزه هست که می‌گه آدم‌ها یه دفعه تغییر نمی‌کنن، این ماییم که دیر به دیر نگاشون می‌کنیم...»

«ترانه» 

 «ترانه» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی مهدی صاحبی و تهیه‌کنندگی محمدتقی انصاری روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، ویلاژتوریست، گلشن و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیر رضا دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی و سیاوش چراغی‌پور ایفای نقش می‌کنند. 

 این فیلم داستان زندگی دختر دانشجویی است که کانون از هم پاشیده خانواده‌اش مشکلات زیادی را برای او به وجود آورده‌است تا جایی که برای تأمین هزینه‌های زندگی‌اش فعالیت در یک شرکت مدلینگ غیررسمی را انتخاب می‌کند و در این مسیر گرفتار افرادی می‌شود که او را تا پای مرگ پیش می‌برند.

 «پارادایس» 

«پارادایس» فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی عطشانی و نویسندگی مهدی علی میرزایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی ویلاژتوریست، گلشن، مجموعه سینمایی سیمرغ و سینما پیروزی در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله جواد عزتی، مهران رجبی، محمد علی نجفیان، سامان صفاری، بیتا عطشانی و ماتیاس متس ایفای نقش می‌کنند. 

در این فیلم سینمایی دو طلبه می‌خواهند برای شرکت در سمیناری دانشگاهی پیرامون ادیان به آلمان بروند. رئیس حوزه علمیه آنها که حاج آقا فراستی نام دارد، راه سفر را برآن‌ها می‌بندد. طلبه‌های جوان با اغفال حاج آقا فراستی، ویزایی هم برای او می‌گیرند و او را با خود به آلمان می‌برند.

«سندباد و سارا» 

 «سندباد و سارا» فیلمی به کارگردانی غلامرضا آزادی و تهیه‌کنندگی فریال بهزاد روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله مهدی امینی‌خواه، شهرام لاسمی، الهام طموری، محمد مهدی احدی، آیدا نامجو و عباس بابایی ایفای نقش می‌کنند. 

این فیلم سینمایی روایتگر ماجراهای کودکانه است و برگرفته از داستان سندباد بوده که طی اتفاقاتی سندباد به ایران می‌رسد و در ایران دچار چالش‌های جالبی می‌شود. 

«تخته گاز» 
 
 «تخته گاز» فیلمی به کارگردانی محمد آهنگرانی و تهیه‌کنندگی مسعود تکیه و سید محسن جاهد محصول سال 97 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست، پیروزی، آفریقا و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله سام درخشانی، کامبیز دیرباز، لیلا اوتادی، الهام حمیدی، رز رضوی، بیژن بنفشه‌خواه و پرستو صالحی ایفای نقش می‌کنند. 

این فیلم سینمایی در ژانر کمدی اجتماعی بوده و در خلاصه داستان آن آمده است:« سلیمان قطار خنده را به قصد اثبات مرد بودنش در خانواده و جامعه تخته گاز می‌راند؛ چرا که به هزار و یک دلیل زیر سؤال رفته و او خود نیز به این امر واقف شده و درصدد رفع نواقص خود برآمده است و …» 

 «درساژ» 

«درساژ» فیلمی به کارگردانی پویا بادکوبه و تهیه‌کنندگی روح‌الله برادری محصول سال 96 روز پنج‌شنبه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، ویلاژتوریست، گلشن و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله علی مصفا، شبنم مقدمی، یسنا میرطهماسب و نگار مقدم ایفای نقش می‌کنند.  

«درساژ» داستان دختر نوجوانی است که طی یک شیطنت نوجوانانه مرتکب جرمی می‌شود و بعد در واکنش به این اتفاق با ابعاد چندگانه‌ی جهان اطراف خود روبه‌رو می‌شود. ابعادی که همگی قصد عبور از مرزهای او را دارند.

«قانون مورفی»  

«قانون مورفی» فیلمی به کارگردانی رامبد جوان، تهیه‌کنندگی محمد شایسته و نویسندگی پوریا شجاعی و محمدعلی حسینی روز پنج‌شنبه در پردیس‌های سینمایی هویزه، اطلس، ویلاژتوریست، گلشن، سینماهای آفریقا، پیروزی و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله امیر جدیدی، امیر جعفری، مهسا طهماسبی، دانیال غفارزاده، سروش صحت و رامبد جوان ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم سینمایی در ژانر کمدی و اکشن بوده و در داستان آن آمده است که دختر بهمن به نام سارا دزدیده می‌شود و فرخ برای کمک او به شمال می‌رود. و اتفاقات زیادی را پشت سر می‌گذرانند.

«دزد و پری 2»

 «دزد و پری 2» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی حسین قناعت و تهیه‌کنندگی بهروز مفید، روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، ویلاژتوریست، اطلس، مجموعه سینمایی سیمرغ و سینما پیروزی در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله بهزاد فراهانی، بهنوش بختیاری، نادر سلیمانی، مرتضی زارع و حمید کاشانی ایفای نقش می‌کنند. 

فیلم سینمایی «دزد و پری 2» ماجراهای عجیب یک پدر را نشان می‌دهد که به نوعی خود را دانشمند فرض می‌کند و مدعی است که قرص‌هایی برای رشد و فعالیت سریع کودکان اختراع کرده است.

«اتاق تاریک» 

 «اتاق تاریک» فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی روح‌الله حجازی، روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس و گلشن در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله ساره بیات، ساعد سهیلی و سید علیرضا میرسالاری ایفای نقش می‌کنند. 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که:« فرهاد و هاله فصل جدید زندگی خود را آغاز کرده‌اند و این سرآغاز تغییرات دیگری است که آن‌ها را در مواجهه با مسایل جدیدی قرار می‌دهد…»

 «مارموز» 

«مارموز» فیلمی به کارگردانی کمال تبریزی، نویسندگی آیدین سیارسریع و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی محصول سال 96 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، ویلاژتوریست، اطلس و گلشن در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله حامد بهداد، ویشکا آسایش، آزاده صمدی، رضا ناجی و مانی حقیقی ایفای نقش می‌کنند. 

این فیلم داستان زندگی شخصی به نام قدرت است که سودای رسیدن به قدرت به هر قیمتی را دارد. 

«بمب؛ یک عاشقانه» 

 «بمب؛ یک عاشقانه» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی پیمان معادی و تهیه‌کنندگی احسان رسول‌اف و پیمان معادی محصول سال 96 روز پنج‌شنبه در پردیس سینمایی هویزه، ویلاژتوریست و اطلس در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله پیمان معادی، لیلا حاتمی، حبیب رضایی، سیامک انصاری و سیامک صفری ایفای نقش می‌کنند. 

فیلم سینمایی «بمب؛ یک عاشقانه» در میانه سال‌های جنگ و در اوج بمباران‌های تهران، روزگار با بیم و ترس می‌گذرد اما عشق و دل‌دادگی و زندگی و امید، هراس ملموس مرگ را به فراموشی می‌سپارد؛ رفتگان در کلمات زندگان تکرار می‌شوند. مرگ، سوال مطلق و عشق، ابهام مکرر است. 

 «کلمبوس» 

 «کلمبوس» فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی هاتف علیمردانی،  روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، پیروزی و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. 

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله هانیه توسلی، فریده سپاه منصور، سعید پورصمیمی، فرهاد اصلانی و شبنم مقدمی ایفای نقش می‌کنند.

«پاستاریونی» 

«پاستاریونی» فیلمی به کارگردانی سهیل موفق و تهیه کنندگی بیتا منصوری، روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله سام درخشانی، محمد نادری، بهاره رهنما، مهتاب ثروتی و گوهر خیراندیش ایفای نقش می‌کنند. 

فیلم سینمایی «پاستاریونی» داستان غذاها است، البته نه هر غذایی! این فیلم یکی از بهترین ایده هایی که کمتر به آن پرداخته شده را در خود دارد و آن، ایده آشنایی مردم با غذاهای اقوام ایرانی در قالب فیلم است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: