• پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9711-13487-5
  • خبرنگار : 15259
  • منبع خبر : ----

سرپرست اداره امور هنری سازمان فرهنگی شهرداری مشهد تشریح کرد؛

آخرین وضعیت جشنواره خانه بهار ۹۸/ در مرحله آنالیز آثار و عقد قرارداد با هنرمندان هستیم

سرپرست اداره امور هنری سازمان فرهنگی شهرداری مشهد از آخرین وضعیت دومین جشنواره هنرهای شهری مشهد؛ خانه بهار ۹۸ خبر داد.

صدرا یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص آخرین وضعیت دومین جشنواره هنرهای شهری مشهد؛ خانه بهار ۹۸ اظهار کرد: بخش‌های مختلف جشنواره در حال پیگیری کار خود بر اساس برنامه زمان‌بندی و پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته در حوزه‌های مختلف است و به صورت مشخص در بخش دیوارنگاره‌ها، ابلاغ قرارداد با برگزیدگان انجام شده و به زودی کارگاه‌های ساخت نقاشی دیواری‌ها آغاز خواهد شد.

وی افزود: در بخش یادمان‌های موقت و آذین‌بندی آثار انتخاب شده و در مرحله آنالیز و ساخت آثار هستیم و به همین ترتیب در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف جشنواره خانه بهار ۹۸ در مراحل آنالیز و عقد قرارداد با هنرمندان قرار داریم.

دبیر دومین جشنواره هنرهای شهری مشهد؛ خانه بهار ۹۸ در مورد آثار بخش هنرهای نمایشی عنوان کرد: در حوزه هنرهای نمایشی در این دوره از جشنواره، باید گفت که در حال حاضر در مرحله بازبینی آثار به سر می‌بریم و احتمالا در تاریخ پنجم اسفندماه آثار در این بخش بازبینی خواهد شد. ضمنا در این بخش ۹۲ اثر انتخاب شده شده و آثار منتخب نهایی در مرحله بعد مشخص می‌شود.

یوسفی خاطرنشان کرد: تمامی آثار در بخش‌های مختلف طبق برنامه زمان‌بندی جشنواره خانه بهار داوری شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد و در نهایت نیز تمامی آثار منتخب از ۲۵ اسفندماه به اجرا گذاشته خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: